Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Get To Know: Madison Beer + Jann

Madison Beer přijíždí poprvé do Prahy a veze s sebou i nové album Silence Between Songs. Uslyšíš ji 10. března v klubu SaSaZu.

Madison se narodila v roce 1999 v New Yorku a hudební kariéru začala už ve 13 letech na YouTube, kam nahrávala covery. Na Twitteru pak jeden z nich repostnul Justin Bieber, což jí přineslo spoustu pozornosti. V roce 2013 vydala debutový singl Melodies a první smlouva s nahrávací společností na sebe nenechala dlouho čekat. Upsala se Island Records a v roce 2018 vydala debutové EP As She Pleases.

Velký break zažila s prvním full-lenght albem Life Support, které vyšlo tři roky po As She Pleases. Díky otevřenosti a zranitelnosti chytila tisíce fanoušků po celém světě za srdce a zapsala se tak do scény jako interpretka, která se dokáže emočně propojit se svým publikem jako nikdo jiný.

Na novém albu kloubí vlivy současného popu s nadčasovými prvky R&B a soulu a vysloužila si za něj nominaci na letošní 66. Grammy za Best Immersive Audio Album. Do Prahy ho veze v rámci The Spinnin Tour i polským zpěvákem Jannem, který soutěžil se songem Gladiator o reprezentaci Polska v Eurovizi.

Fun fact: Kromě sólo dráhy můžeš Madison znát i z projektu K/DA, což je virtuální skupina spojená s univerzem League of Legends, ve které Madison zastává postavu Evelynn. V K/DA jsou zapojené i Miyeon a Soyeon z (G)I-dle a zpěvačka Jaira Burns.

Madison a Jann dorazí do pražského SaSaZu 10. března 2024, lístky koupíš na fource.cz.

Pozvi mě na kafe☕️✨

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.