Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Get to know: Jeremy Zucker

Americký písničkář Jeremy Zucker míří do Prahy. Společně se Sophie Cates a Valley Boyem vystoupí už 23. července v MeetFactory.

Kdo je Jeremy Zucker?

Jeremy Zucker se narodil narodil 3. března 1996 v americkém New Jersey. Jeremy vyrůstal v domácnosti se svými rodiči a dvěma bratry, kde byla hudba všudypřítomná. Během studií na střední škole Ramapo začal pak sám tvořit ve svém vlastním pokoji a později se stal stal součástí kapely Foreshadows.

Po absolvování střední školy navštěvoval Colorado College, kde v roce 2018 odpromoval v oboru molekulární biologie. Než se začal živit svou vlastní hudbou, tak dělal brigádně instruktora snowboardingu.

Ačkoliv je Zuckerovi teprve 26 let, má už za sebou několik EPs. V roce 2015 vydal Beach Island. V prosinci 2016 vydal zase EP Breathe, kde se nachází i průlomový hit 'Bout It. V roce 2017 vydal Zucker zase EP Motions, obsahující track Heavy, který později remixoval hudebník Blackbear. Společně s Blackbearem později vydali i track talk is overrated.

Mezi průlomové EP každopádně patří Summer, které obsahuje i megahit comethru. Track má momentálně na YouTube přes 440 milionů přehrání. Dalším megahitem je i skladba all the kids are depressed, která upozorňuje na problematiku duševních onemocnění u mladistvých.

Nový věci?

V minulém roce vydal Zucker vydal album Crusher, které obsahuje celkem 12 tracků. Jeremy často tvrdí, že ho v hudbě ovlivňuje mnoho směrů, ať už třeba Blink 182, Blackbear nebo Mac Miller. Hudebník pak sám sebe rád popisuje jako „sociálního introverta".

Nenech si ujít jeho koncert v Praze, který se koná koná už 23. července ve 20:00 v MeetFactory. Lístky koupíš zde.

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.