Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Get To Know: Holly Humberstone

Jeden z nejočekávanějších debutů na indiepopové scéně přiveze už 21. února do Prahy Holly Humberstone.

Mezi její inspirace patří Lorde, Bon Iver nebo Haim - Holly Humberstone je vycházející hvězdou na scéně popu a indie a svoje první album teď veze i do Prahy.

Get To Know: Dodie

@markysuch

Vyrostla se třemi sestrami v anglickém Granthamu, kde vystudovala střední školu a poté chodila na liverpoolský Institute for Performing Arts. Hudbou se Holly zabývala už odmala, kdy si začala psát vlastní písničky a pokračovala s ní i na škole - hrála na housle v Symfonickém orchestru pro mládež. Kariéru odstartovala, když si jí všiml manažer na rádiové show BBC Introducing, díky níž si zahrála i na festivalu v Glastonbury v roce 2019. O rok později pak vyšel její debut single Deep End.

V roce 2021 se v rámci ankety BBC Sound Of zařadila mezi ty, jimž bude patřit budoucnost popu, o rok později na předávání Brit Awards zazpívala svůj hit London Is Lonely. Vystřelila se začátkem pandemie díky rozchodové baladě Falling Asleep at the Wheel.

Debutové EP, taky nazvané Falling Asleep at the Wheel, vyšlo v roce 2020 a další, The Walls Are Way Too Thin, na sebe nenechalo dlouho čekat. Teď do Prahy Holly veze debutové album Paint My Bedroom Black, které vydala minulý rok v říjnu. Stejně jako předchozí hudba je plné ztracené lásky, pochyb i snahy uzavřít se do vlastního romantického světa.

Holly si můžeš poslechnout 21. února 2024 v klubu Rock Café (přesunuto z Meet Factory). Vstupenky seženeš klasicky na Fource.cz.

BTW, všechny vstupenky zakoupené do MeetFactory zůstávají v platnosti.

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.