Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Get To Know: Fletcher

Silné melodie, s nimiž boří hitparády, a ještě poutavější příběhy v textech. Queer ikona Fletcher přiveze do Prahy svůj osobní debut Girl of My Dreams, na kterém se disco estetika snoubí s rockovými baladami. 

Americká zpěvačka Fletcher, narozená jako Cari Elise Fletcher, se hudební scéně představila už v roce 2011 skrze soutěž X Factor, breakthrough ale zažila až o osm let později. Byl jím singl Undrunk vydaný v lednu 2019, který se umístil v Billboard Hot 100 a byl nubmer one ve Spotify žebříčku Viral Chart in the United States. Fletcher teď vůbec poprvé přijede do Prahy a přiveze s sebou svoje debutové album Girl of My Dreams.

Svůj vůbec první singl War Paint zpěvačka vydala v roce 2015, debutové EP Finding Fletcher přišlo o rok později. Undrunk, song, který ji katapultoval na první místa žebříčků, se stal lead singlem pro její druhé EP You Ruined New York City for Me. To další - The S(ex) - vyšlo v roce 2020 a psalo se o něm i v magazínech jako Teen Vogue nebo GQ.

Album Girl of My Dreams z roku 2022, které teď představí i v Praze, debutovalo 15. na Billboard 200 a zpěvaččiny úspěchy jí v tom samém roce dostaly až do Forbes 30 under 30. Pokud budou fans lucky, uslyší na koncertě možná i písničky z nejnovější nahrávky, která vyšla teprve v březnu letošního roku.

Pokud si chceš zatančit s queer ikonou Fletcher, doraž 21. dubna do klubu SaSaZu, kde kromě ní uvidíš i altrockové duo Arxx. Lístky koupíš na fource.cz.

Pozvi mě na kafe☕️✨

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.