Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Get to know: 070 Shake

Spolupráce s Kanyem, úspěch virální písničky Escapism, vztah s Lily Rose Depp a ještě mnohem víc toho stihla tahle 25letá talentovaná rapperka a zpěvačka! Už 3. července ji budeš moct slyšet naživo v Roxy!

25letá rapperka a zpěvačka 070 Shake pochází z New Jersey a s hudbou začala už v roce 2015. Nejdříve si jí všimla influencerka Yes Julz a pak samotný Kanye, kterému její tvorbu ukázal Pusha T. O jejím talentu nebylo třeba diskutovat, okamžitě s ní podepsali smlouvu a byla v labelu GOOD Music! S Kanyem se pak podílela například na písni Ghost Town.

Pokud je pro tebe stále neznámou tváří, poslechni si tohle, a už budeš vědět, o kom je řeč. 👇

A jsme doma viď? Podílela se právě na songu Escapism, který ovládl celý TikTok.

Fun fact: 070 Shake se narodila s rodným jménem Danielle Balbuena. Na střední hrála basket, kde dostala přezdívku Shake. Číslo 070 odkazuje na směrovacích číslo New Jersey. Kromě hudby se o ní aktuálně často mluví ve spojitosti s Lily Rose Depp, se kterou randí. Vypadají moc šťastně, tak se do budoucna třeba dočkáme i nějakých zamilovaných písní.

I just want to make people feel something. Open people’s minds, save people. Do what I’m supposed to do. I need to reach people; I’m not really doing this for myself. I don’t think anybody really does it for themselves. I want to connect with people as much as I can, I want to leave an imprint.
070 Shake pro Vogue

070 Shake je umělkyně, na kterou se teď určitě vyplatí hodit očko. Už 3. července na tebe bude tahle talentovaná holka čekat v Roxy, tak doraž!🔥 Lístky koupíš klasicky na fource.