Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Gen Z ženy jsou obsessed s Hot Rodent Men! Kdo jsou tyhle sexy rats?

Minulý rok jsme si užili holčičí Rat Girl Summer. Letos jej ale chceme prožít po boku hot rodent mužů. Pojďme se podívat, ze kterých rat men se právě může celý svět zbláznit.

Rat girls found their match

Pokud jsi (stejně jako já) minulé léto channelovala Rat Girl Summer, nejspíše budeš milovat i tenhle trend. 😆 Pokud jsi stále zmatený*á o čem je řeč, hned ti to vysvětlím.

Je na čase, aby začalo tvoje RAT GIRL SUMMER

@martinastrel

The year of a hot rat

Ve filmech se poslední dobou objevují herci, kteří se stávají heartthrobs přes noc. Internet si ale všiml jednoho aspektu, který mají všichni aktuální miláčci internetu společného - a tím je neokázalý vzhled. Jednoduše řečeno, jedná se o pohledné muže, kteří se náhodou podobají myši nebo kryse, ale v sexy stylu (hahah). A vypadá to, že rattish good looks je nyní v Hollywoodu nejžhavějším hitem! Kdo jsou tedy jeho zástupci? 🐀

Zdroj: Network Ten

Mike Faist a Josh O'Conner

Koncept „sexy hlodavce“ přišel s filmem Challengers, kde si hlavní roli zahráli Mike Faist a Josh O'Connor, které lidé na sociálních sítích označili za lidské verze Stuarta Littlea a Roddyho St. Jamese (alias pohledné krysy z filmu Flushed Away).

Josh O'Connor (z leva) Mike Faist a (z prava) Stewart Cook/Getty Images for Amazon MGM Studios)

Matty Healy, Rami Malek, Travis Baker a další

Deník The New York Times zveřejnil svůj vlastní seznam „sexy rats“, na kterém jsou bubeník skupiny Blink-182 Travis Barker, frontman skupiny The 1975 Matty Healy a herci Willem Dafoe, Simu Lee, Rami Malek, Adam Driver a Nick Kroll.

Jeremy Allen White, Barry Keoghan i Timmy Chalamet

Mezitím lidé označili za součást krysí smečky Jeremyho Allena Whitea, Barryho Keoghana a Alexe Turnera, stejně jako Timothéeho Chalameta, ačkoli jeho obličejová podoba s kočkou (aka enemy of rats) byla předmětem vášnivých diskusí.

Tak co, je tam za tebe podoba?😅 🐀