Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Geekchick jde ruku v ruce s Bayonetta glasses

Absolutně dokonalý doplněk se vrací zpět!

Geekchick není žádný nový core, který by existoval sotva pár týdnů, ale táhne se zpátky až do devadesátých let, kdy ho zpopularizovaly Megan Fox, Leighton Meester nebo Lucy Liu. Jedna věc, která mu nesmí chybět, jsou hranaté úzké brýle.

Don't get me wrong, tyhle brýle nepatří striktně jenom ke geekchic estetice, jsou s ní ale rozhodně silně spojené. Je to nicméně ultimátní doplněk, který dokáže z každého outfitu udělat  „the outfit, ať už se oblékáš podle geekchic nebo ne.

V dnešní době se z brýlí opět stává it girl staple a to díky ikonickým ženám, jako je Bella Hadid nebo Emma Chamberlain. V paměti je ale můžeš mít i z filmu Devil wears Prada, u kterého je jasně vidět, jak nadčasový byl, je a bude.

zdroj : lofficielusa.com

Kromě Geekchic patří hranaté brýle i k librarian core, který je především o krásných svetrech a comfy outfitech. Librarian core měl letos velkou oblibu, jelikož jedna z nejvíce oblíbených značek MiuMiu představila v kolekci Fall/winter 23 rtw outfity inspirované přesně touhle estetikou.

Samotné hranaté brýle ale s popularitou nejsou pozadu – na TikToku má hashtag #BayonettaGlasses přes 42 milionů views.

Možná tě napadne otázka, proč se vlastně těmhle trošku ugly brýlím říká Bayonetta glasses. Ve jméně se zase ukazuje spojení s geekchic, jelikož jsou pojmenované po postavě ze hry Bayonetta, která je nosí. Full circle moment.

nintendolife.com