Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Garnier Pure Active Charcoal: Sérum, které zachrání tvoji pleť

Garnier přichází s novým produktem – sérem, které slibuje sjednocenější, vyhlazenější pleť a redukci pupínků, skvrn a nedokonalostí.

Novinka se jmenuje Garnier Pure Active Charcoal sérum. Obsahuje 4 % aktivních látek – niacinamid, AHA, BHA a dále černé uhlí. 💆‍♀️

Jak ti jednotlivé látky pomůžou?👇

Niacinamid

Niacinamid je zvláštní druh vitamínu B3. Proniká hluboko do kůže a podporuje její ochrannou funkci, hydratuje ji a viditelně zmenšuje rozšířené póry. Má protizánětlivé a sjednocující účinky. Pomůže ti s akné, ale je super i na vrásky.

AHA (Alpha Hydroxy Acids)

AHA kyseliny neboli Alpha Hydroxy Acids jsou velice oblíbené díky svým omlazujícím účinkům a schopnosti redukovat akné. Často se jim říká ovocné kyseliny, protože se přirozeně vyskytují především v ovoci, ale třeba i v mandlích nebo v mléce. Mají exfoliační vlastnosti, pleť je po použití jemnější na dotek a dochází k redukci staré odumřelé kožní buňky.

BHA (Beta Hydroxy Acids)

Pokud máš pleť se sklonem k akné a k zaneseným, zvětšeným pórům, BHA budou pro tebe top! Tyto kyseliny dokážou proniknout mazem, který vše ucpává, a odstranit nečistoty a odumřelé buňky nejen na povrchu pleti, ale i v pórech.

Aktivní černé uhlí

Má přírodní původ, pleť čistí a zmatňuje, ale jeho nejdůležitější vlastnost je, že je antibakteriální. Proč? Díky němu sérum dokáže červeným pupínkům a černým tečkám předcházet.

Co by nám používání mělo přinést?

Po prvním použití už bychom měli cítit účinek séra, ale výraznější progres uvidíme až po delší době. Po sedmi dnech používání by se měla pleť zdát sjednocenější a vyhlazenější. Po dvaceti osmi dnech bychom už měli vidět velký rozdíl – měli by se nám redukovat vyrážky, černé tečky, póry, skvrny i zarudnutí. To dermatologicky otestovalo 155 dobrovolníků.

Pro jaký typ pleti je produkt určený?

Pro všechny! Skvělé je, že tohle sérum může používat úplně každý.

Aplikace:

Nanes na vyčištěnou pleť a jemně vmasíruj každé ráno a večer nebo přímo na nedokonalosti, kdykoliv potřebuješ.

Produkt už mám ve své kosmetické taštičce a moje první dojmy jsou takovéto:

Sérum je opravdu černá tekutina, což mi přišlo cool, nicméně nezanechává ani trošku černé barvy na tvé pleti. Je lehoučké, vůbec nelepí a rychle se vstřebává. Pleť mám po něm trošku jemnější, ale větší rozdíly zatím nevidím. Hezky se aplikuje.

Každopádně bylo moc příjemné a líbí se mi i po estetické stránce – skleněný minimalistický obal s kapátkem, a hlavně ta černá barva. Jsem zvědavá, jaké rozdíly uvidím za měsíc!