Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Free the nail: Naked nails jsou trend letošního léta

Je tady nový letní trend, který tě nebude stát skoro nic!

Naked nails summer je tady! Podobně jako v make-upu pomalu opouštíme dramatické looky, a i nehty tak budou letos kratší a přirozenější.

Free the skin: Foundation free make-up trenduje na TikToku

@luciezicklerova

Naked nails jsme mohli vidět na TikToku třeba u Alix Earle. TikTokerka @sydneyv.nichols zase ve svém videu mluvila o naprosto čistých přírodních nehtech bez laku. Dokonce se vyjadřuje i tom, jak je otravné neustále chodit na manikúru a utrácet za to peníze. Tento TikTok okomentovala i samotná Alix, která s tím naprosto souhlasí. Mnoho dalších lidí se názoru chytlo a sdílí ho, zmiňují nejen vysoké ceny, ale i fakt, že ji neustálé manikúry nehty ničí.

Mít upravené nehty je krásná věc, ale je pravda, že v poslední době se ceny zvedají, a je naprosto normální nechtít za to utrácet. Navíc není pravda, že upravené nehty hned musí znamenat gelové nehty nebo nalakované nehty, ty tvoje přírodní jsou totiž úplně v pořádku takové, jaké jsou. Léto je super čas zkusit být free od řady věcí – ať už od make-upu nebo nehtů. Uleví to nejen tobě, ale i tvojí peněžence.

Kam zajít v Praze na nehty

@luciezicklerova

Pokud se rozhodneš si sundat svojí stávající manikúru, je možné, že tvé nehty budou trochu poškozené, ale i s tím se dá pracovat.

Mám pro tebe pár rad, jak se o nehty starat sám/sama:

  • Nehty si pravidelně piluj a stříhej, je možné, že se ti po sundání manikúry budou více lámat.
  • Na kůžičku okolo používej olejíček, můžeš ji i opatrně zastřihnout, pokud je potřeba.
  • Kup si pečující lak, který je většinou průhledný.

PS: Je naprosto na tobě, zda si nehty necháš. I love my nails, ale občas je prostě fajn si dát pohodičku. Obě dvě cesty jsou skvělý!