Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Frank Ocean chystá vlastní film. Co zatím víme?

Nového alba od Franka Oceana se asi jen tak nedočkáme, zpěvák ale nyní chystá vlastní film.

Podle Discussing Film se Frank Ocean spojil s produkčními společnostmi A24 a 2AM a momentálně pracuje na svém prvním celoverečerním filmu, kde by se měl postarat jak o scénář, tak i režii.

Ten, kdo Franka aspoň trochu zná, ví, že nepůjde o jeho první filmovou tvorbu. V roce 2016 totiž sám napsal a zrežíroval Endless, vizuální album pro Apple Music.

2AM je relativně nové studio, které zatím stojí pouze za dvěma filmy. Jedním z nich je i snímek Bodies, Bodies, Bodies, ve kterém hraje Amandla Stenberg, Maria Bakalova, Rachel Sennott, Chase Sui Wonders a Pete Davidson.

Společnost A24 si naopak na filmové scéně získala už své místo, především s filmy jako Midsommar, Uncut Gems, Mid90s a Everything Everywhere All at Once. Navíc to nebude první Oceanova spolupráce s A24.

Brečím ve sprše a poslouchám Blonde aneb co jsi nevěděl o Franku Oceanovi

by @yanhoechka

V roce 2016 hudebník napsal osobní esej o tom, že je queer person of color jako předmluvu k publikovanému scénáři Moonlight Barryho Jenkinse. V roce 2019 se zase jeho tracky objevily v dramatu Waves, kde si zahrála Alexa Demie.

Možná to navíc není jediný film, kterého se od Franka dočkáme. V roce 2020 bylo totiž oznámeno, že pracuje na „tajném“ projektu s režisérem Call Me By Your Name Lucou Guadagninem. Žádné další podrobnosti od té doby ale nebyly zveřejněny.

Pozvi mě na pivo🍻

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.