Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

FOTOREPORT: Lajfr pokřtil album, Butterclub Mayhem zbořil Bike Jesus

Lajfr pokřtil svoje album DIVORCE PARTY ve velkém stylu. Ve spojení s celým Butterclub Mayhem se jednalo o jeden z nejlepších sobotních zážitků za poslední dobu.

V sobotu 18. listopadu to v Bike Jesus na Štvanici opravdu žilo. Lajfr, mladík původem z Brna, si zde pořádal svoji Divorce Party. Ze střechy dodávky oslavil nejen nové album, ale také novou životní epizodu.

Ve svatebních šatech dobyl srdce nejedné fanynky, rozvodů nás tedy čeká (díkybohu) ještě hodně. Však jak říká sám Radek: „Všechny svoje exes, jsem potkal tady.“

Hřbitovní atmosféra krásně dokreslila závěr celé show, kdy rozzuřený dav začal na Lajfra pískat, házet rajčata a pohřbil mu jeho kariéru. Trička, ve kterých odboj proti Lajfrovi rozdával munici v podobě rajčat, můžeš již teď koupit na e-shopu Butterclubu.

Pak už se ale celá scenérie přesunula dovnitř do klubu. Tam si už slovo vzali hosté z celé Evropy – večerem nás provedly zvuky Francie, Německa a lokálních Boofbags. Celý Mayhem zakončil brněnský klenot Butterclub. Sehranost celého celku ovládla celý klub a udělala neskutečně pěknou a výraznou tečku za celou akcí.

Pozvi mě na pivo🍻

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.