Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

FOMOPICKS: RapStory, Euphoria
a Uber Pet

V rubrice FOMOPICKS se dočteš o těch nejžhavějších novinkách. Dnes si povíme o české dokumentární sérii RapStory, nové službě Uber Pet a nadcházející sérii Euphorie.

🎶RapStory

Na iVysílání České televize vyšlo prvních pět dílů webové dokumentární série RapStory. Pořad, který režíroval Šimon Šafránek, mapuje klíčové rapové příběhy a události z české scény. Pokud tě zajímá rapová kultura, nenech si RapStory ujít. V pořadu zazní známá jména jako Vladimir 518, Kato, Orion nebo třeba Yzomandias a Viktor Sheen.

🐾Uber Pet

V českých rodinách najdeme zhruba dva miliony psů a milion koček. Domácí mazlíčci jsou neodmyslitelnou součástí našich životů a společnost Uber na to bere zřetel. S novou službou Uber Pet si nově můžeš objednat auto, které je přizpůsobené na přepravu tvého chlupatého kamaráda. Za převoz zaplatíš malý poplatek navíc (50 Kč).

„Češi jsou národ pejskařů a od našich uživatelů jsme často slýchali, že by možnost pohodlné přepravy svých zvířecích společníků velmi ocenili. Rozhodli jsme se jim vyjít vstříc a připravit pro ně na míru službu, která jim bezstarostné cesty se psem, kočkou či jiným mazlíčkem umožní. Novinku navíc oceňují i sami řidiči, kteří se mohou na přepravu domácích mazlíčků lépe připravit a počítat s ní.“
- Štěpán Šindelář, provozní manažer Uberu pro Českou republiku

👀Euphoria: Behind The Scenes

HBO Max Brasil vydal nové minutové video, které nám odhaluje střípky z natáčení druhé série Euphorie. Ta vyjde už za chvíli – 9. ledna 2022. Pokud si chceš děj příběhu osvěžit a znovu binge watchnout první sérii, je nejvyšší čas!