Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Filmy, které tě hodí do vánoční nálady

Potřebuješ se hodit do vánoční nálady? Tyto filmy ti k tomu pomůžou!

Láska nebeská

Bez Lásky nebeské si spousta lidí neumí představit Vánoce, a já jsem jednou z nich. Patří mezi mé každoroční klasiky, na které se musím vždy před Vánoci podívat.

Je to romantická komedie, která se odehrává právě v období Vánoc. Co určitě stojí za zmínku, je herecké obsazení, jelikož je naprosto fenomenální!

Polární expres

Polární expres je unikátní film, jelikož obsahuje lidské postavy animované pomocí živé akce a motion-capture animace. Vypráví příběh malého chlapce, který na Štědrý večer spatří za svým oknem tajemný vlak mířící na severní pól, jehož průvodčí ho pozve na palubu.

Grinch

V Kdovíkově jsou Vánoce ten nejdůležitější svátek, a tak se to všude hemží světýlky, stromky a dárky. Grinch, který žije na hoře za městem, ale Vánoce nesnáší, a tak se je rozhodne Kdovíkům zkazit. Malá Cindy ale nakonec jeho studené srdce obměkčí.

Grinch je notoricky známý vánoční komediální film od Universal Pictures. Dá se říct, že už se jedná o vánoční klasiku, protože bez Grinche (Jim Carrey) prostě nejsou Vánoce.

Sám doma

Sám doma je jednoznačně jedna z nejpopulárnějších vánočních klasik. Macaulay Culkin v této vánoční komedii hraje chlapce, který brání svůj dům na předměstí Chicaga před zloději poté, co ho jeho rodina omylem opustila kvůli vánoční dovolené v Paříži.

Vánoční skřítek

Americká vánoční komedie, kde hlavního hrdinu ztvárnil Will Ferrell, člověk vychovaný Santovými elfy, který se dozví o svém původu a vydá se do New Yorku, aby se setkal se svým biologickým otcem.

Pozvi mě na pivo🍻

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.