Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Fashion trend predictions pro rok 2023

Každý rok má svoje trendy. Rok 2022 jich byl opravdu plný. Jestli chceš být trošku napřed a připravit se na to, co přijde, mám pro tebe predikci trendů pro rok 2023.

Celým rokem 2022 nás provázely trendy z roku 2000, a že jich bylo dost. Víme, že se trendy z minulosti často vrací, a já jsem zvědavá, co všechno se objeví příští rok. S těmito kousky ale podle mě určitě můžeme počítat.

Krajka

Vybavme si fialové Versace šaty, které vynesla Bella Hadid na minulém fashion weeku. Díky tomu určitě příští rok můžeme s krajkou počítat, ale nebude se jednat o šílené kousky z roku 2010. Očekávej mnohem více elevated a sofistikovaný styl.

Třásně

Ve velkém se rozhodně vrátí i třásně. Tento detail uvidíme na celé řadě kousků, od bund až po šaty. Nebude se jednat o boho styl, na který jsme zvyklí, čekej spíš více edgy provedení.

Volánky a bubble hem

Opravdu mi přijde, že se příští rok budeme vracet do dob, kdy nám bylo dvanáct, třináct let. Většina tehdejších trendů se ale vrátí s nějakým twistem, volánky nebo bubble hem jsou toho příkladem. Možná to bude pro většinu mimo komfortní zónu, ale existuje spousta způsobů, jak tyhle věci unosit.

Kůže a džínovina

Tyhle dva materiály uvidíme v následujícím roce opravdu hodně, a to převážně jako statement kousky nebo full on outfity. Trend džínoviny se bude držet z minulého roku, takže si připrav svoje denim on denim outfity. To samé tě čeká i v podobě kůže. Leather on leather milovníci, tohle bude váš rok.

Tayloring

Není nic lepšího než padnoucí oblek nebo sako. V nadcházejícím roce se na to určitě zaměř, bude to pro tebe super investice. Obleky na všechny možné střihy a způsoby budou všude.

Gothic glamour

Seriál Wednesday hodně ovlivnil beauty svět, ale ani móda nezůstala pozadu. Do mainstreamové fashion protlačil klasické gotické kousky, takže se připrav na černou barvu, sheer kousky a probuzení své vnitřní Wednesday.

Další trendy, které se možná objeví v roce 2023:

  • Barvy – konkrétně modrá, fialová a růžová
  • Minišaty
  • Velké kapsy
  • Cokoliv stříbrné