Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Fashion News: Victoria's Secret show je po 5 letech zpět, Loewe navrhne activewear se značkou ON a Cannes outfits recap

David Beckham podepisuje dlouhodobou spolupráci se značkou BOSS. Již brzy se vrátí Victoria's Secret andílci do akce a velký přehled outfitů z letošního filmového festivalu v Cannes.

News

Victoria's Secret se po pěti letech vrátí na přehlídkové molo

Minulou středu 15. května Victoria's Secret na svých webových stránkách potvrdila, že letos bude pořádat módní přehlídku. Naposledy značka uspořádala přehlídku v obvyklé televizní podobě v roce 2018, zatímco v září Victoria's Secret odvysílala módní přehlídku ve formě dokumentu - Victoria's Secret: The Tour '23 - na Prime Video.

Módní přehlídka Victoria's Secret je zpět a bude odrážet to, kým jsme dnes.
- oficiální komunikace VS

Victoria's Secret se vrací se svojí show

@luciezicklerova

Loewe x On dělá sportovní oblečení luxusním

Společnost Loewe se spojila se švýcarskou sportovní značkou On. Nejnovější spolupráce této dvojice představuje celou kolekci, která zahrnuje aktivní oblečení, svrchní oděvy a obuv. Kolekce se dočkáme již 23. května.

Festival v Cannes je v plném proudu

Slavný francouzský filmový festival jako každý rok přivítal nejen desítky skvělých filmů, ale také spoustu celebs, které si nechaly záležet na svých outfitech. Na červeném koberci jsme mohli vidět Anyu Taylor-Joy, Selenu Gomez nebo Cate Blanchett.

Boss pojí síly s Davidem Beckhamem

Zatímco Loewe zabřehává do sportu, značka Boss právě tento týden podepsala strategickou smlouvu s bývalou fotbalovou hvězdou Davidem Beckhamem. Jedná se o dlouhodobou globální spolupráci, v rámci níž bude sportovec a model pomáhat rozvíjet pánské kolekce Boss, a dokonce navrhne i svou vlastní capsule kolekci.

Gymshark je více exluzivní

Známá sportovní značka Gymshark, která patří na top příčky oblečení na sport a do fitka, se rozhodla rozšířít svou nabídku, a přidala sportovní hidžáb.

Kdo je novou tváři pro Dior?

Nikdo jiný než nádherná Rosalía. Španělská zpěvačka, skladatelka a producentka, která měla collab například s Travisem Scottem, J Balvinem nebo Pharrellem Williamsem.

Nová letní kolekce od Burberry

V pondělí Burberry droplo novou letní kolekci, která krásně hraje do old money stylu, kde můžeme vidět jejich znamý vzor na plavkách, tričkách nebo dokonce osušce.

Přehlídka Martina Kohouta

Opět nesmí chybět něco z našeho malého české rybníčku, a dneska to nebude o nikom jiném, než je Martin Kohout, který nám představil novou kolekci v rámci náherné přehlídky. Tahle kolekce je za nás opradu on top!

#OUTFITSHOFTHEWEEK

Ze zahraničí nás tento týden oslnil Sicilský look modelky Elsy Hosk. Ta vynesla all black outfit, který doplnila o černý šátek a sluneční brýle. Jedná se také o její vlastní kolekci z Helsa Studio.

Z české komunity jsme vybrali dneska naši milovou Šárku, která má na sobě hodně simple outfit, ale rozhodně jsme se všechny zamilovaly do leopardích balerínek, které nemají chybu.

+
+

Michaela Halová a Martina Střelecká a Lucie Zicklerová

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.