Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Fashion news: Sabrina Carpenter is the new Marc Jacobs girl

Hailey Bieber ve svatebním od Yves Saint Laurent. Elsa Hosk přináší kolekci plavek se značkou Heavy Manners a Telfar vydává unisexovou denim kolekci.

NEWS

she’s working late cuz she is a model now

Zpěvačka Sabrina Carpenter se oficiálně stala Marc Jacobs girl a vystupuje v kampani značky pre-fall 2024.

Elsa Hosk x Heavy Manners

Modelka Elsa Hosk spojila síly se značkou plavek Heavy Manners a vytvořila capsule kolekci, která je na před objednávky od 20. května. Kolekce obsahuje několik speciálních potisků a barev.

Telfar denim

Módní značka pocházející z Brooklynu vydala denimovou kolekci oblečení. Podle slov tvůrců tato kolekce „není určena k vyprodání během jednoho dne nebo týdne“, „Je tu, aby zůstala.“ Podívejte se na lineup v galerii výše. Unisexovou kolekci si prohlédni v galerii:

Gucci na tenisovém kurtu

Italský tenista Jannik Sinner se stal tváří nové kampaně legendární Gucci tašky. Původně cestovatelská taška je totiž nově přizpůsobena i tenisovému kurtu. Celou kampaň nafotil fotograf Riccardo Raspa, který tenistu doprovázel na tenisových soutěžích po celém světě.

Ondra Tregler má novou kolekci

Podíváme se skok k nám do Česka, kde mladý módní návrhář, který má za sebou stáž v Acne Studios, představil kolekci která nese název - Transfer. Krom toho, že je hodně inspirovaná fotbalovou tematikou, byla přehlídka i všechny modely představeny v digitální formě.

#OUTFITSOFTHEWEEK

Hailey Bieber při oznámení svého těhotenství na venkovním obřadu obnovení slibu předvedla bílé krajkové svatební šaty s pláštěm s kapucí od Saint Laurenta. Doplnila je také slunečními brýlemi Saint Laurent SL 462.

A jako další tady máme kouzelnou Alex Sedláčkovou, která má na sobě look skvělý do pomalu letních dnů. Takže pokud hledáš elegantní inspiraci, tohle je přesně pro tebe.

+
+

Michaela Halová a Martina Střelecká a Lucie Zicklerová

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.