Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

FASHION NEWS: První přehlídka A$AP Rockyho, Loewe show a trend fotbalových dresů

Fotbalové dresy jsou in, KHY Drop 007, první přehlídka Rockyho nebo Nicola Coughlan v kampani SKIMS. To a mnohem víc v dnešních Fashion News.

NEWS

AWGE A$AP Rocky první přehlídka

A$AP Rocky v pátek v Paříži překvapil svou vůbec první kolekcí oblečení. Samotné oblečení kombinovalo baggy streetstyle velikosti XXL a různé nápisy American Sabotage AWGE. Přítomna byla rapová elita včetně kolumbijské ikony Maluma, zatímco Rihanna se objevila ve večerních šatech a koženém kabátě.

Loewe men's spring 2025 show

Pánský fashion week již odstartoval v Paříži, a ta se rázem zaplnila celebritami z celého světa. Na show pánské kolekce Loewe pro jaro 2025 od Jonathana Andersona se přišli podívat Sabrina Carpenter, Wang Yibo, Jeff Goldblum, Dan Levy i Rebecca Hall.

KHY Drop 007

Značka Kylie Jenner KHY oznámila již sedmý drop, který se tentokrát zaměřuje na letní modu inspirovanou vyprahlými kalifornskými loukami. Kolekci nazvala POPLIN a obsahuje několik letních šatů a matching setů.

Dearest gentle reader…

Nicola Coughlan, kterou jsme teď snad všichni viděli ve 3. sérii seriálu The Bridgetons, se stala součástí nové kampaně značky SKIMS.

ADO Zlín

Dvaadvacátého června se uskutečnila přehlídka od ADO Zlín - což je Atelier Designu oděvu na Univerzitě Tomáše Bati. Přehlídka se jmenuje EXIST a šlo o ukázku závěrečných prací studentů a studentek.

AMT 6:5 UMPRUM

Ateliér módní tvorby na UMPRUM pod vedením Mira Saba uspořádal také přehlídku závěrečných prací studentů a studentek v krásném pražském prostoru barokního komplexu Národní knihovny ČR, Klementina. Zde bylo vidět přes 70 modelů od 11 talentovaných návrhářů a návrhářek.

Vison x Barcelona

Nám již známý koncept, který se nedávno odehrával u nás, nyní proběhl i v Barceloně. Mladí a talentovaní návrháři a návrhářky jak z Barcelony, ale i z Česka, zde v prostorách Casa Rius předvedli své kolekce ve dvou blocích. Z Česka se zde objevily tři talentované návrhářky, a to: Valeriya Kovtun, Klára Kozderková a Barbara Rakovská.

#TRENDOFTHEWEEK

Už nějakou dobu je tu s námi fashion trend fotbalových a sportovních dresů. Hailey Bieber si ho vzala na Coachellu a IT girls s nimi vytváří cool každodenní outfity. Začátek mistrovství Evropy ve fotbale však tenhle trend ještě umocnilo a fotbalové dresy teď zažívají svůj boom i v módním světě.

Kousky oblečení, které bys měla ukrást svému příteli ze skříně

@luciezicklerova

#OUTFITSOFTHEWEEK

Pro některé možná lehce kontroverzní outfit, ale tento týden vyhrává fit týdne herec Paul Mescal. He is so babygirl. A kraťase, které vypadají jako pyžamo/boxerky tvého bf, můžou tohle léto očividně nosit i kluci!

Tento týden nemůžeme zapomenout ani na outfit, který Nobodylisten vynesl na přehlídku Dior v Paříži.

FASHION NEWS: Virginie Viard opouští Chanel a Central Cee je Vogue coverstar

@michaela__halova