Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

FASHION NEWS: Přichází nová éra pro Valentino a Dries Van Noten končí jako kreativní ředitel

Kampaň formou hláskovací soutěže, odchod známého belgického designéra, Pierpaolo Piccioli opouští Valentino a naše ocenění outfit of the week si tentokrát odnáší Harry Styles a Taylor Russell. To je náš výběr ze světa fashion za uplynulý týden. Více se dozvíš v článku.

News

Elegantní odchod známého designéra

Dries Van Noten odstupuje z pozice kreativního ředitele ve stejnojmenné módní značce. Byl to právě on, kdo tuto značku založil v roce 1986, která měla v módním světě silný vliv už necelých 40 let.

I want to shift my focus to all the things I never had time for. I feel It is time to leave room for a new generation of talents to bring their version to the brand.
pronesl Dries Van Noten

Kampaň „High fashion Spelling Bee”

Značka SSENSE představila dětskou kolekci formou videí, která ukazují originální a vtipnou hláskovací soutěží. V jednotlivých videích děti spellují jména známých návrhářů, nebo jejich značek. S/o marketingovému týmu za tenhle nápad!

Pierpaolo Piccioli opouští Valentino

Kreativní ředitel Pierpaolo Piccioli a Valentino se po 25 letech loučí. Módní dům to v pátek ráno potvrdil v tiskové zprávě. Brzy bude odhalena nová kreativní organizace domu.

Zdroj: Valentino

Depop ruší selling fee v Anglii

Známá platforma Depop zrušila selling fee (10 % z finální ceny) pro Anglii. Tohle platí pro všechny nově přidané kousky od 20. března 2024. Prodávající si tak vydělají mnohem více.

We want to empower our UK sellers to list more, sell more and earn more, and make it as easy as possible for people who’ve never sold before to give it a try. Our aim is to open up access to the circular economy, fuelling a dynamic marketplace with greater power to change the world of fashion for good.
- Depop

#OUTFITOFTHEWEEK

Tento týden byl v ulicích NYC vyfotografován IT couple - Harry Styles a Taylor Russell, jejichž streetstyle bleskově proletěl internetem.

Styles se objevil v Brooklynu v bílém tričku, hnědém kardiganu od značky The Row, hnědých manšestrových kalhotách a adidaskách Sambas. Měl přes jedno rameno přehozenou tašku Banana od značky The Row ve tvaru půlměsíce a na zádech nesl koženou tašku Margaux, taky od The Row. Russell vsadila na klasiku ve vintage trenčkotu od Armaniho, modrých džínách Loewe, balerínkách The Row a černou taškou Loewe Puzzle a vínovou kabelkou Flamenco přes rameno. Koneckonců, právě Taylor je ambasadorkou španělského domu Loewe.

Splash News/Shutterstock
+
+

Michaela Halová a Martina Střelecká a Lucie Zicklerová

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.