Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

House of fashion: Nová éra Gucci a futuristická spolupráce Louis Vuitton

Novinky, trendy a nejlepší highlighty ze světa módy.

Post-Alessandro Michele Gucci

Gucci clean elegance je zpět! Na přehlídce Men's fall/winter 23 jsme se probudili jakoby v minulosti. Bez shiny, bold a glamorous kolekcí s nádechem ženskosti, které jsme znali v provedení Alessandra Michela.

Nabírá Gucci nový, čerstvý vzduch? Můžeme odteď namísto „Harry Styles aesthetics“ čekat uhlazenou eleganci a pastelové barvy osmdesátek?

Tato kolekce je podle některých módních kritiků jen mišmaš z dílny všech creatives, které Gucci má. Jiní se zase perou za skvosty, jež se podobají velkolepým návrhům Toma Forda z devadesátek. Co se ale musí vyzdvihnout, je precizní tailoring. Designeři se nebáli vzorů, boxy střihů, velkých ramen, barevných kombinací a sporty-elegant kombinací.

Celkový vibe Gucci se přehlídkou uhladil. Kolekci bych shrnula ve slovech: going-to-the-office chick.

Gucci x Dakota Johson

Pokud Gucci dělá menší refresh brandu, pak to dělá výborně! Do collabu si totiž přizval Dakotu Johnson, která miluje 70s a nostalgické designy. Všechno zatím naznačuje, že retro Gucci is back!

Gucci do kampaně vytáhl nostalgickou Jackie 1961, což je jedna z nejprodávanějších kabelek značky. Jméno dostala po stylové ikoně 60. let Jackie Kennedy, bývalé první dámě USA a manželce prezidenta Kennedyho.

Collab s Dakotou přinesl print, hadí vzory, ale i klasické barvy, které mají padnout každodennímu L.A.

Louis Vuitton x YAYOI KUSAMA

Nová kolekce Louis Vuitton přináší barvy, kreativitu a hravost! Značka si totiž do svého módního domu pozvala japonskou umělkyni Yayoi Kusamu, která si nejenom s LV monogramem, ale i se zbytkem kabelek pohrála a vytvořila kolekci s 3D efektem.

Značka kolaboraci přizpůsobila i prostory, které vyzdobila se záměrem „mirror efektu“. Nebyla to ale první kolekce, kterou pro Louis Vuitton Kusama dělala. Pamatovat si můžeš třeba spolupráci na kabelkách Speedy, Papillon nebo Neverfull.

Pozvi mě na kafe☕️✨

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.