Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Fashion News: Limitovaná kolekce k výročí Lvího krále, berlínský fashion week a nová kolekce plavek Kylie Jenner

Udržitelná olympijská kolekce LVHM, oslava třicátého výročí Lvího krále limitovanou kolekcí oblečení a mladí designéři a designérky na berlínském fashion weeku. To a mnohem víc se dozvíš v dnešních Fashion News!

News

Balmain x Lion King

Disney a Balmain spolu oslavili třicáté výročí Lvího krále limitovanou kolekcí od kreativního ředitele značky Oliviera Rousteinga. Ta nachází inspiraci v afrických řemeslných tradicích a opěvuje novou generaci.

Zdroj: Disney

Udržitelná olympijská kolekce LVMH

LVMH jakožto jeden z hlavních sponzorů olympijských her v Paříži zveřejnilo svou eco-friendly kolekci pro dobrovolníky a dobrovolnice, kteří budou předávat medaile. Unisexové outfity jsou inspirovány sportovním oblečením z 20. let, kdy se olympiáda konala v Paříži naposledy.

Zdroj: LVMH

Berlin Fashion Week

Na berlínském fashion weeku představili designéři a designérky minulý týden své Spring/Summer 2025 kolekce. Stejně jako každý rok dal FW prostor především mladým tvůrcům a tvůrkyním, čímž se odlišuje například od pařížských či milánských fashion weeků. Oblečení na přehlídkových molech představily například značky Anonymous Club, SF 1 OG, Maxmilian Gedra nebo LUEDER.

Kylie Jenner přichází s novou kolekcí plavek

Ve svém příspěvku na instagramu se Kylie ukázala v její nové kolekci s názvem Drop 008: the vacation shop. Podle videa by měly být její součástí oranžové, hnědé a červené bikiny a plážové šaty ve stejných barvách. Značka Khy, kterou Kylie Jenner vlastní, by ale měla v nové kolekci mnohem víc. Prodej se spustí 11. července na webových stránkách značky.

#OUTFITSOFTHEWEEK

Emma Smetana s Jordanem Hajem jsou už dlouho iconic couple a pravidelně víří český rybníček svými extravagantními a nezvyklými kousky. Na letošním KVIFFu to samozřejmě nebylo jinak.

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.