Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Fanoušci nechtějí Kourtney a Travise v nové sérii The Kardashians

Kourtney Kardashian a Travis Barker se velice rychle stali ikonickou dvojkou a ztvárněním dokonalého „It“ páru. Fanoušci Keeping up with the Kardashians mají však lehce odlišný názor.

Kourtney Kardashian a Travis Barker se rychle stali ikonickým párem. Fanoušci ho přijali relativně rychle vzhledem k chaosu, kterým byl předchozí vztah Kourtney a Scotta Disicka. Nyní však fanoušci lehce mění názor, jelikož se podle nich v seriálu objevuje až moc intenzivních polibků a silných projevů zamilovanosti.

V nedávném tweetu se Kim Kardashian zeptala svých sledujících: „Co byste chtěli vidět ve 3. sezóně The Kardashians?“ Fanoušci okamžitě zaplavili vlákno veselými příběhy, které by mohly monotónní show oživit. Někteří z fanoušků však vyjádřili znepokojení nad tím, jak show v této sérii vypadá.

Jeden fanoušek odpověděl: „Scott. Chceme více Scotta a méně Kravise. Prosím, pro lásku Boží. Méně Kravise. Pokud uslyším ještě jedno zašeptání ‚yeah baby‘ nebo uvidím další líbací scénu, skončím to, přísahám Bohu.“

„Doslova jsem nikdy nepřeskočil KUWTK. Ovšem přeskočil jsem všechny scény Kourtney a Travise. Je mi to tak neuvěřitelně nepříjemné,“ sdílel další.

Mnozí popisují pár jako extrémně nekomfortní. Začalo přibývat fanoušků, kteří tvrdí, že na show kvůli nim už nebudou koukat.

Tak co myslíš, uvidíme Kourtney a Travise i v další sérii?

Pozvi mě na pivo🍻

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.