Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Event Pepsi Space Young Talents: Pepsi, Fomo a spousta mladých talentů

Inspirativní talky, živá hudba, vychlazená Pepsi v ruce, mladí umělci a skvělá after party. To vystihuje akci Young Talents, která proběhla 3.6. na střeše OC Nový Smíchov.

Cílem Pepsi Space Young Talents bylo motivovat mladé lidi k tvorbě a propojit mladé talenty mezi sebou a ukázat příležitosti, které mladým umělcům letos přináší značka Pepsi. Účastníci tedy měli možnost se seznámit s mladými tvůrci a nebo si zblízka prohlédnout jejich projekty, pobavit se s vystupujícími i návštěvníky face to face, a načerpat tak nové znalosti a inspiraci, a to všechno za neustálého přísunu Pepsi.

A které Young Talents jsi mohl/a potkat?

Různé lidi napříč různými obory. Na pódiu se ukázala třeba výživová specialistka Markéta Gajdošová, producent Šimon Šebek, business magnet Dan Rahman a nebo šéfredaktorka Heyfomo Karolína Čumriková. Moderátorovi Nikosovi a mladým návštěvníkům během rozhovorů prozradili své know how a podělili se i o svoje fuck upy.

Z řad mladých tvůrců jsi mohl/a vidět například šperkařství Dear honey atelier, módní značku Unlike brand, Saintology a Adolphinatu. Dále se ukázal tatér Fill. Ink a last but not least, nehtové studio Silverskin nails.

My pussy tastes like pepsi cola od Lany Del Ray jsme si sice živě neposlechli, ale zato během eventu vystoupili mladí talentovaní umělci jako @vyktoryja nebo @simonopp. Po setmění čekala návštěvníky ještě afterparty, kterou oživili mladí DJs @vojtanon a @rendygiorgini. 🕺🏼

Jak můžeš svůj talent ukázat i ty?

Pokud ti tato akce utekla, něvěš hlavu. Pepsi Space kampaň stále běží a poskytuje reklamní prostor mladým umělcům a kreativním lidem, kteří mají potřebu se vyjádřit, ale mají problém se prosadit skrze kvanta digitálního obsahu. 

Ti nejlepší tvůrci pak budou podpořeni i v rámci mentoringu, do kterého jsou zapojeni NobodyListen, Dominique Alagia a Matej Zrebný.

 Pokud máš talent a chtěl/a by jsi ho ukázat, rozhodně neváhej a nahraj svoji tvorbu na pepsispace.cz a pepsispace.sk od 1.6. do 23.7. a využij tak jedinečné příležitosti ji ukázat všem!

Ani zásoby Pepsi coly a jiných skvělých drinků rozhodně nechyběly!

Moc děkujeme hlavnímu partnerovi Pepsi a novému kreativnímu konceptu Pepsi Space, díky kterému jsme mohli zorganizovat první free public Fomo event!

A které Young talents bys chtěl/a osobně potkat příště?