Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

EmRata living her best life!

Od té doby, co se modelka a spisovatelka Emily Ratajkowski rozvedla se Sebastianem Bear-McClardem, si užívá svoji single éru. Celé to vyvrcholilo virálním TikTokem, kde se líbá s Harrym Stylesem!

Emily Ratajkowski se netají svým milostným životem, takže všichni můžeme pozorovat, jak si užívá svoji single éru. As she should! V loňském rozhovoru pro Harper’s Bazaar EmRata prozradila, že nikdy pořádně single nebyla, takže si tuhle etapu chce užít. Taky vysvětlila, že dřív byla pick me girl a teď se konečně zaměřila na samu sebe a ne na to, co si o ní myslí její rande. Z toho bychom se měli ponaučit všichni.

V jejím podcastu High Low with EmRata také mluví o tom, jaké dopady na ni mělo to, že ji její bývalý manžel a otec jejího dítěte podvedl.

Také se od doby rozvodu netají tím, že se jí líbí ugly men. TikTok byl údajně mířený na jejího ex potom, co ji podvedl. Queen.

In her (not so) single éra

Pojďme se podívat na to, s kým z Hollywoodu randila po rozvodu se Sebastianem Bear-McClardem.

Brad Pitt

Po rozvodu

Začínáme rovnou z ostra velkým jménem. Údajně mezi EmRatou a Bradem ale neprobíhalo nic vážného, pouze byli párkrát na rande.

Dj Orazio Rispo

říjen 2022

Dvojice spolu byla na rande v NY a pak spolu odjeli na motorce!

Pete Davidson

listopad 2022

Kde je Pete, tam jsou single úspěšné ženy! Po rozchodu s Kim Kardashian byli Pete a Emily několikrát viděni spolu na Knicks nebo u EmRaty před domem. Jejich jiskra ale vyprchala a randění netrvalo moc dlouho.

Eric André

začátek roku 2023

Na začátku letoška Emily začala randit s komikem Ericem André. Byli spolu viděni několikrát, taky na Knicks. A na Valentýna dokonce přidali oficiální spicy post! 🤣 Každopádně, ani tento vztah nevydržel a dostáváme se k závěru.

Harry Styles

Aktuálně

Jestli tě na TikToku minulo video, kde se Harry líbá s Emily, lucky you. Nejen, že už věřím, že Harry nemá vlasy, ale dokonce si myslím, že neumí líbat. 😭 No přesvědč, se sám/sama. Vypadali ale spokojeně, takže good for them.

Fun fact: Harry v jednom starém rozhovoru řekl, že EmRata je jeho crush, tak se konečně dočkal!