Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

EMMY AWARDS 2022: červený koberec

Jako každý rok se nám v rámci předávání filmových cen Emmy objevily nádherné róby na červeném koberci. Co letos celebrity oblékly?

Letošní předávání filmových cen se poprvé od roku 2019 opět odehrálo v divadle. Na tuto velkou slávu se ženy i muži náramně vystrojili a musím uznat, že se za mě jedná o nejkrásnější červený koberec, jaký jsem kdy viděla. Jednotlivé outfity vypadají, jako by šly z ruky jednoho stylisty. Elegance a smyslnost doplněná jednoduchými detaily je hlavním tématem celého večera.

Úžasná Zendaya na červený koberec vynesla dokonalou róbu od módního domu Valentino. Byla nominovaná hned v několika kategoriích, mezi nimi třeba Outstanding Drama Series a Outstanding Original Music And Lyrics (v této kategorii byla nominovaná dokonce dvakrát). Ceny si nakonec odnesla z kategorie Outstanding Lead Actress In A Drama Series. Musíme uznat, že nikdo nedokáže vytvořit tak čistý a jednoduchý look s takovou noblesou a krásou jako právě Zendaya.

Letos jsme měli možnost na předávání cen spatřit i několik flitrovaných šatů. Přestože jim běžně příliš neholduji, letošní róby mě přesvědčily o opaku. Jednoduché decentní barvy bez výrazných a křiklavých motivů v kombinaci s jemnými diamanty jsou pastva pro mé oči.

Našim Netflix kráskám to na červeném koberci také moc slušelo! Obě slečny zvolily dlouhé šaty s výraznou siluetou. Musím uznat, že to byla skvělá volba!

Co se týče ostatních looků, máme možnost vidět spoustu pastelových a neutrálních barev. Dámy často volily útlé šaty, tyl, popřípadě se sem tam objevila i pírka. Jemné siluety šatů poté pouze povznesly nádherné postavy všech dam v divadle.

Někteří pánové dokonce tento rok vyšli ze své komfortní zóny a sáhli po bílém obleku, což vůbec nebyla špatná volba. Klasika v podobě bílé košile a černého kvádra nemohla chybět, ale někteří se ji pokusili rozbít modrým oblekem či zajímavými a neobvyklými střihy.

Jaký je tvůj oblíbený look? Dej nám vědět v diskuzi!