Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Elseve Dream Long Wonder Water: Vlasová proměna už za 8 vteřin

Každý z nás sní o pěkných vlasech plných lesku, hydratace a života. Díky lamelárnímu kondicionéru Elseve Dream Long Wonder Water, který působí už za osm vteřin toho můžeš dosáhnout i ty.

Zničené a poškozené vlasy občas trápí každého z nás, ale díky tomuto produktu od Elseve jim můžeš dát sbohem. Sama jsem dlouho hledala produkt, jehož aplikace mi nezabere dlouhé minuty v koupelně a mé poškozené vlasy a délky budou konečně uhlazené a lesklé! Elseve Dream Long Wonder Water je přesně to, co jsem potřebovala.

Kondicionér využívá inovativní lamelární technologii, která vlasy díky své lehkosti udrží hebké, lesklé, vyživené a hydratované, a to vše za pouhých osm vteřin. Ideální řešení, pokud máš jemné vlasy, které spousta produktů zatěžuje.

Jak to funguje?

Tento Elseve produkt je bohatý na hydratační látky a aminokyseliny, které se zaměří na suché nebo lámavé části vlasu a vytvoří na nich tenké vrstvy, kterým se říká lamely. Ty tvůj zničený vlas uhladí a dodají mu potřebnou péči.

V čem je produkt výjimečný?

Kromě skvělého složení, funguje již za osm vteřin, což je opravdu velká rychlost. Pokud žiješ busy life, a přesto se o své vlasy chceš perfektně starat, bude se ti tenhle produkt hodit.

Zároveň má Elseve Dream Long Wonder Water tekutý formát, který je lehký jako voda. Díky tomu se dostane ke každému vlasu velice snadno a může okamžitě působit. Ohromnou výhodou je, že nezatěžuje vlasy, což se ti bude hodit, pokud je máš jemné. Přes své lehké složení má všechny dobré vlastnosti kondicionéru, takže usnadňuje i rozčesávání.

Jak produkt používat?

Stačí si vlasy umýt šampónem a poté nanést Elseve Dream Long Wonder Water (jedna dávka je 20 ml), nechat působit osm vteřin a následně opláchnout.

Nejlépe bude produkt fungovat, pokud použiješ šampon a další produkty z řady Elseve Dream Long.

Výhody produktu

  • snadná a rychlá aplikace
  • lehké složení, které nezatěžuje vlasy
  • zachrání zničené vlasy
  • vlasy posiluje a pomůže s jejich výživou
  • vlasy zanechá až 10× lesklejší, hydratované, vyživené a zdravé
  • velká dostupnost v obchodech
  • nezruinuje tvou peněženku