Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Dream cast: Koho bych rád viděl v Survivor CZ/SK All-stars řadě?

Třetí série československého Survivoru skončila a na další řadu si zase musíme chvíli počkat, ale pojďme se zasnít nad tím, jak by mohla vypadat potenciální all-stars řada, která snad někdy bude i realitou. Kdo v ní za mě nesmí chybět?

HONORABLE MENTIONS/WILDCARD PICKS:

  • 1. ŘADA - Iva, Braňo, Johy, Veve
  • 2. ŘADA - Tomáš, Karolína
  • 3. ŘADA - Yenifer, Bandurko, Pirát

Xénia - 1. řada

Fyzicky nejsilnější hráčka své řady, kterou si diváci snadno oblíbili pro její nekonfliktnost, ale právě spoléhání se na vztahy a fyzické schopnosti z Xénie nakonec udělaly velkou hrozbu, která musela být sestřelena. Na výhru ale určitě má, což dokázala ve slovenské show Farma, a bylo by fajn ji vidět znovu, pokud by se odvážila ponořit více do strategické části hry.

Xénia Gregušová v Survivor Česko & Slovensko (2022-současnost) - zdroj: TV Nova

Vláďa - 1. řada

Mastermind, který ale byl tak trošku mezi slepými jednookým králem. Vidět Vláďu hrát znovu jako údajného experta na hru by mě neskutečně bavilo, a hlavně ho vidět čelit lidem, kteří už hru také znají a vědí, jak hrát.

Vladimír Čapek v Survivor Česko & Slovensko (2022-současnost) - zdroj: TV Nova

Chili - 1. řada

Vzhledem k tomu, že Chili na svou účast v show nevzpomíná úplně pozitivně, tohle není asi dvakrát pravděpodobné, ale vidět ji hrát znovu by nebylo od věci. Ve svém kmeni dominovala hru před sloučením a stala se jednou ze záporaček show se svým spojenectvím s Shopaholic Nicol. A my záporáky potřebujeme.

Ta Thuy Dang v Survivor Česko & Slovensko (2022-současnost) - zdroj: TV Nova

Johana - 2. řada (Hrdinové vs. Rebelové)

V minulé řadě se probojovala až do finálové čtveřice, v průběhu série předváděla skvělé výkony a pro řadu diváků a divaček byla favoritkou, která úspěšně zahrála dvě skryté imunity. Vaz ji zlomila rivalita s Tomášem těsně před finále.

Johana Fabišíková v Survivor Česko & Slovensko (2022-současnost) - zdroj: TV Nova

Andrea - 2. řada (Hrdinové vs. Rebelové)

Překvapení druhé řady. Andreu do té doby asi mnoho lidí mělo zafixovanou jako modelku/missku, ale všem vytřela zrak svou soutěživostí, fyzickými výkony a schopností hrát strategicky. Úspěšně se zachránila skrytou imunitou a ve hře se dlouho držela i poté, co byl zbytek jejích spojenců vyloučen.

Andrea Bezděková v show Survivor Česko & Slovensko (2022-současnost) - zdroj: TV Nova

Petr - 2. řada (Hrdinové vs. Rebelové)

Petr je opět někdo, kdo ve hře nedostal takovou šanci, jelikož se už ve sloučení dostal do minoritní aliance s Andreou, Bárou a Kundosaki. Ve finále se v něm určitě skrýval potenciál na fyzicky i strategicky dobrého hráče, kterého by stálo zato vidět znova.

Petr Havránek v Survivor Česko & Slovensko (2022-současnost) - zdroj: TV Nova

Kundosaki - 2. řada (Hrdinové vs. Rebelové)

Silné osobnosti, které se nebojí držet jazyk za zuby, Survivor potřebuje, a i když se české verzi nedaří tvořit úplně úspěšné herní záporáky, Kundosaki je právě někdo, kdo by k tomu mohl mít blízko.

Kateřina Klinderová v show Survivor Česko & Slovensko (2022-současnost) - zdroj: TV Nova

Žaneta - 2. řada (Hrdinové vs. Rebelové)

A teoreticky další záporačka, která se nebojí být cutthroat tak, jak hra vyžaduje. Žaneta se díky spojenectví s kluky stala prvním terčem po sloučení, a i když mi ve hře nebyla sympatická, uznávám její hráčské kvality a odvahu konfrontovat.

Žaneta Skružná v Survivor Česko & Slovensko (2022-současnost) - zdroj: TV Nova

Sebastian - 3. řada (Titáni vs. Lovci)

Sebastianův emotivní odchod kvůli nemocnému otci byl skutečně dojímavý nejen pro ostatní soutěžící, ale i diváky. Do té doby měl jisté a pevné místo v kmeni a nebýt svého dobrovolného odchodu, troufnu si říct, že by se snadno dostal až do sloučení.

Sebastian Navrátil v show Survivor Česko & Slovensko (2022-současnost) - zdroj: TV Nova

Veronika - 3. řada (Titáni vs. Lovci)

Jestli je někdo, kdo si zaslouží vykoupení, je to stoprocentně Verča. Ambiciózní hráčka 3. řady, která evidentně přišla připravená po strategické i fyzické stránce, ale začala hrát zbytečně moc brzy a ocitla se na ocasu kmene, který ji poslal domů těsně před sloučením. Vidět její poučenou verzi hry při druhé šanci by bylo více než vítané.

Veronika Sandholzová v show Survivor Česko & Slovensko (2022-současnost) - zdroj: TV Nova

Mikýř - 3. řada (Titáni vs Lovci)

Mikýř humorem i fyzicky naprosto zdecimoval zbytek obsazení. Přežil svůj vlastní podraz, zvládl se pomstít těm, kteří ho ze hry chtěli vyřadit, a celou hru dotáhl až do vítězného konce. Je to asi nepravděpodobné a one time good thing, ale vidět ho hrát proti nejlepším z nejlepších by bylo cool.

Martin Mikyska v Survivor Česko & Slovensko (2022-současnost) - zdroj: TV Nova

Jana - 3. řada (Titáni vs. Lovci)

Puppet master 3. řady, která velmi dobře a šikovně tahala po celou dobu za nitky a dokázala předvídat kroky ostatních. Vaz jí zlomila Mikýřova pomstychtivost a nádoba s vodou, ale kdyby si ji Mikýř nevybral do duelu, pevně věřím, že bychom Janu viděli na vrchních příčkách 3. série.

Jana Zicklerová v Survivor Česko & Slovensko (2022-současnost) - zdroj: TV Nova

Kristina - 3. řada (Titáni vs. Lovci)

Oběť nového twistu hned po sloučení, a také jasný terč mnoha lidí díky její silné alianci s Tomášem. Být viditelné duo se v téhle hře nikdy nevyplácí, a to stálo krk i policistku Kristinu, jejíž návrat bez Tomáše by v budoucnu určitě ocenila většina fanoušků.

Kristina Alexandra Hrbková v Survivor Česko & Slovensko (2022-současnost) - zdroj: TV Nova

Pozvi mě na pivo🍻

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.