Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Drama z TikToku: co se stalo mezi Charli a Huddym?!

Celým TikTokem teď cloumá píseň od Chase Hudsona alias Huddyho, který rozbouřil fanoušky. Song popisuje Huddyho vztah s jeho ex-přítelkyní Charli D'Amelio. Ta ho měla vyměnit za jeho nejlepšího kámoše Landona Barkera.

Než se na celou kauzu podíváme, pojďme si představit hlavní aktéry.

Charli D'Amelio je jedna z nejznámějších TikTokerek na světě. Aktuálně je považovaná dokonce za nejlépe placenou TikTokerku vůbec. S Huddym se seznámila v roce 2019 v Hype House, kde spolu s ostatními TikTokery tvořili kontent. Nechodili spolu dlouho, po nějaké době se totiž začalo řešit, že ji Huddy podvádí (údajně s jinou TikTokerkou Nessou). Tím jejich vztah skončil, ale o pár měsíců později byli opět viděni spolu. Už se ale nepotvrdilo, jestli spolu začali znovu chodit.

Huddy je hlavně známý svým TikTokovým účtem a tím, že se podílel na Hype Housu. Navíc se věnuje zpěvu a říká se, že zpopularizoval e-boy styl.

Landon Barker je syn Travise Barkera – bubeníka a manžela Kourtney Kardashian. Hlavní fakt ale je, že to byl blízký kamarád Huddyho.

Po tom, co Charli a Landon veřejně vystoupili, se Huddy agresivně vyjádřil na Twitteru a řekl, že vlastně nikdo neví, co se mezi nimi všemi stalo doopravdy. Také tím propagoval svůj nový song, který vyšel 29. července. Od té doby trenduje na TikToku a všichni text písně rozebírají. Prý se dají slova vyložit tak, že Charli tehdy vzala Huddyho zpátky a v moment, kdy byl zamilovaný, se s ním rozešla a vyměnila ho za jeho nejlepšího kamaráda.

To spoustou holek na TikToku rezonuje a Charli v téhle pomstě za nevěru podporují. Jsou ale i tací, kteří jsou na straně Huddyho. Charli se k songu zatím nevyjádřila, ale všichni čekáme, kdy si na něj hodí na TikTok nějaký taneček. 🤣