Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Doplňky na zimu, které potřebuješ

Sice se ti může zdát, že v zimě je moc neunosíš, ale opak je pravdou. Šály, rukavice, čepice – to všechno ti pomůže vylepšit tvůj zimní outfit.

V zimě se nemusíš bát vrstvení ani řady doplňků, které tvoje outfity ozvláštní. Můžeš si s nimi pohrát, a tvoje obyčejné bundy tak najednou budou nositelné na nekonečně mnoho způsobů.

Mini a maxi šály

Šály jsou hodně variabilní kousek, jelikož si můžeš vybírat ze spousty barev, délek i vzorů. Můžeš zvolit basic kousky, ale i největší extravagantní díla. Obří šály jsou super, neznám nic lepšího než být pořádně zachumlaný/á v teple. Ale pokud ti nevadí obětovat trochu tepla, tak bych do šatníku zařadila i tenké šály, které se jako trend opět vrací. Jestli máš víc času, tak si vlastní šálu můžeš i uplést, nebo se alespoň naučit několik způsobů, jak si ji uvázat.

Ušanka

Moje srdeční záležitost již odmala. K zimní výbavě rozhodně patří extravagantní ušanka, která i obyčejný outfit promění v něco víc. Můžeš ji vytáhnout jak do města, tak na sjezdovku. Určitě s ní budeš středem pozornosti. Sehnat ji můžeš v sekáči nebo třeba na Vinted.

Klapky na uši

Neobvyklá věcička, která tvému zimnímu outfitu přidá něco nezvyklého. Klapky mají jednu super výhodu – na rozdíl od čepice ti nezničí účes. Krásně se pod ně dají schovat i bezdrátová sluchátka! V obchodech najdeš spoustu variant, od neutrálních barev až po duhové.

Balaklava

Pokud se ti nechce vázat s šátkem či šálou nebo se ti zrovna nehodí do tvého looku, rozhodně bych si pořídila balaklavu, čepici a šálu v jednom. Pro někoho to může být mimo komfortní zónu, ale rozhodně s ní neuděláš chybu.

Moon Boots / Uggs

Buď je miluješ, nebo je nesnášíš. Moon boots nebo Uggs patří mezi kontroverzní boty a tenhle odstavec je spíše pro ty, kteří je mají v lásce. Moon boots už dávno nejsou boty jen na hory, podobně jako Uggs se objevují na všech a všude, dokonce i ve městě. Možná schytáš pár pohledů od babiček, ale bude ti teplo, navíc budeš vypadat skvěle. Moon boots nejsou nic nového, pamatuju si je z dětství a jsem velice ráda, že se tenhle trend vrací.

Pletené čapky

Troška barvy do té zimy je potřeba. Pletené čapky jsou opravdu pěkný a zábavný doplněk. Pletené věci, jako topy a plavky, se objevovaly i v létě, ale já tenhle trend uvítám radši na zimu. Čapku si kupovat nemusíš, popros babi nebo nějakého šikovného kamaráda, ať ti ji uplete, v nejlepším případě to můžeš zkusit sám/a. Pokud se ti nechce plést, zkus háčkování!