Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Dnes má narozeniny Lily-Rose Depp! Tohle jsou její nejlepší fashion looks a filmy

Lily-Rose Depp je dcera herce Johnnyho Deppa a francouzské herečky Vanessy Paradis. Narodila se ve Francii, ale vyrůstala v Los Angeles. Na obrazovkách se poprvé objevila v roce 2014, kdy si zahrála malou roli ve filmu Tusk.

Lily Rose Depp je IT girl a fashion icon

Steal her look👇

How to: Lily-Rose Depp look

by @adelakutilova

Její nejlepší fashion momenty si prohlédni v galerii👇

Streetstyle

Red carpet

Věděl/a jsi ale, že Lily Rose je i talentovanou herečkou? Vidět ji můžeš v těchto filmech:

Tusk (2014)

Malou rolí ve filmu Tusk odstartovala Lily-Rose Depp svou kariéru, a to v pouhých patnácti letech. Tusk je americký horor, který byl režírovaný Kevinem Smithem.

Film je o podcasterovi, který jede kvůli jednomu rozhovoru do Kanady, kde se setkává s podivným starým námořníkem, který má zvláštní plány. Lily-Rose Depp hraje roli zaměstnankyně benzínky.

Yoga Hosers (2016)

Yoga Hosers je komediální horor, který byl opět režírován a napsán Kevinem Smithem. Jde totiž o spin-off předchozího filmu Tusk. Spolu s Lily-Rose Depp hraje hlavní roli také Smithova dcera Harley Quinn Smith. Film neobdržel moc dobré hodnocení a byl považován za komerční propadák.

La Danseuse (2016)

Jedná se o francouzské historické biografické drama, které napsala a režírovala Stéphanie Di Giusto. Film byl dokonce promítán na filmovém festivalu v Cannes v roce 2016.

Lily-Rose Depp byla za svou roli dokonce nominována v kategoriích Most Promising Actress na César Awards a Lumières Awards.

Planetarium (2016)

Celovečerní film od Rebeccy Zlotowski, kde si Lily-Rose Depp zahrála po boku Natalie Portman.

Příběh vypráví o dvou amerických sestrách, které cestují do Francie, kde vystupují v kabaretech. Jedno z jejich představení uvidí francouzský filmový producent, který má pocit, že francouzský filmový průmysl upadá.

Od začátku jsme spolu vycházely opravdu dobře. Když se s někým kamarádíte, není těžké hrát si na sestry.
Lily-Rose Depp o vztahu s Natalie Portman

The King (2019)

The King je historický válečný film, který režíroval David Michôd. Je založený na třech hrách Williama Shakespeara a vypráví příběh anglického krále Jindřicha V., kterého hraje Timothée Chalamet.

Lily-Rose Depp zde hraje Kateřinu z Valois, princeznu z 15. století. Zahrála si tedy po boku Joela Edgertona, Timothéeho Chalameta a Roberta Pattinsona.

Voyagers (2021)

Jedná se o sci-fi film, který režíroval Neil Burger. Lily-Rose Depp si zde zahrála po boku Colina Farrela, Chanté Adamse nebo Archieho Renauxe.

Jelikož lidstvu hrozí vyhynutí, je třicet dětí posláno do vesmíru, aby osídlily nově objevenou planetu. Ovšem kapitán lodi (Colin Farrell) umírá a paluba vesmírné lodi se promění v chaos.

Silent Night (2021)

Silent Night je „vánoční" film, který je plný černého humoru. Režírovala ho Camille Griffin a Lily-Rose Depp si zde zahrála po boku Keiry Knightley, Romana Griffin Davise nebo Annabelle Wallis.

Film je o skupině přátel, kteří spolu tráví poslední Vánoce před tím, než má apokalypsa vyhladit celé lidstvo.

Pozvi mě na pivo🍻

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.