Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Devil works hard but Kris Jenner works harder

Opravdu Kendall neumí nakrájet okurku nebo to byla jen taktika, aby se o Kardashians více mluvilo?

Kris Jenner vytvořila rodinné impérium, které zná snad každý na světě. Pojďme se podívat na kauzy, za kterými možná stojí. Do diskuze mi nezapomeň napsat, jaký máš na to názor ty. Je Kris Jenner PR génius nebo jsou to jen náhody a skandály?

Asi tě na TikToku neminulo video, kde Kendall krájí svým originálním stylem okurku. Pokud ano, tak se mrkni tady: 👇🥒

Dokonce to spustilo na TikToku i trend!

Otázkou ale je, jestli je Kendall opravdu nešikovná v kuchyni, nebo je to jen dobře promyšlený marketingový trik. Špatná reklama, taky reklama. Video se stalo virálním, lidé okamžitě začali reagovat nebo rovnou trend na TikTok točit. Kromě toho, že se o Kardashians díky tomu mluví, Kendall má navíc na videu merch své značky tequily 818. Náhoda?

Další situace, které vypadají jako dobře promyšlený marketing Kris Jenner:

Vztah Peta Davidsona a Kim Kardashian

To, že spolu tahle dvojice chodí, bylo oznámeno světu krátce po tragédii Astroworld. Lidé pak obviňovali Kris, že se pouze snaží zakrýt tragédii a přesouvá pozornost lidí jinam.

Prakticky vytvořila jméno Kardashians

Když pomineme Kim a její sex tape, je to právě Kris, kdo drží rodinu pohromadě. Navíc každého podporuje v jejich oblasti (SKIMS, Kylie Cosmetics, modeling…), čímž svůj brand rozšiřuje. Prvně začala dělat manažerku Caitlyn Jenner a poté se začala starat o kariéru svých dětí.

Kylie a její těhotenství

Někdy je nejlepší PR žádné PR. U Kylie jsme zvyklí, že postuje 24/7. Ale jakmile byla těhotná se Stormi, ze sociálních sítí zmizela. To v lidech vyvolalo FOMO a řešili Kylie o to víc. To stejné platí teď s druhým dítětem.

Kylie Swim a Kylie Cosmetics

Velice kritizovaná značka plavek, hlavně kvůli kvalitě. Ale i tím se dostává do povědomí a lidé si plavky kupují. Stejné to bylo, když začala Kylie s jejími lip kits a lidem domů chodily prázdné balíčky. Způsobilo to, že se o Kylie všude psalo, a všichni víme, jak je na tom dnes.💰 Špatná reklama, taky reklama.