Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Debutant Ball v Paříži jako vystřižený z Gossip Girl

Xoxo Gossip Girl. Pojď si přečíst, jak vypadá pravý debutantský bál, který proběl teď v Paříži.

Všichni víme, jaká váha se dávala debutantskému bálu, kdy jsou dívky s vysokým postavením prezetovaný veřejnosti. Přesně tohle se teď odehrálo v Paříži a je to jak scéna vystřižená z Gossip Girl.

Le Bal des Débutantes je oficiální název bálu, který se uskutečnil 25. 11. 2023 a je pravidelně pořádán Ophelií Renouard na počest mladých významných žen z celého světa, přičemž se na akci zároveň vybírají peníze na charitu.

Na ples dorazilo 21 dívek ve věku 17–21 let. Dost často pocházejí ze známých královských rodin, z rodin podnikatelů, olympioniků, umělců a dalších významných lidí. Vždy jsou zároveň doprovázeny muži ze stejně důležitých rodin – kamarády, příteli nebo rodinnými příslušníky. Je mi jasné, že si hned vybavíš, jak Jenny Humphrey bojovala o ten nejlepší doprovod, a tím byl Nate Archibald... no, kdo by to nechtěl.

Letos se dokonce vybíralo na dvě charity, a to ARCHA of Necker-Enfants Malades Hospital, která se zabývá zlepšováním kvality v péči o děti se srdeční vadou po celém světe, a druhou je World Central Kitchen, která se věnuje obstarávání jídla těm nejvíce postiženým globální krizí.

Společná fotku letošního ročníku. Zdroj: lebal.paris

Fotky z předchozích ročníků 👇

Kromě představení do společnosti se jedná i o přehlídku těch nejkrásnějších šatů od velice známých návrhářů a těch nejkrásnějších šperků.

Šaty a šperky stranou, každá z dívek je sama o sobě dosti zajímavá a více se o každé z nich dozvíš tady.

Každá z nich se věnuje studiu, vlastním firmám, influencingu a některé z nich jsou dokonce skvělé závodnice na lyžích, v jízdě na koni nebo v autech.

Mrkni na všech 21 debutantek a jejich šaty: 👇

Pokud tě bál zajímá více, mrkni na jejich oficiální web.