Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Transgender dcera Elona Muska si nechala změnit jméno. Nežiju se svým biologickým otcem ani si nepřeji být žádným způsobem jeho příbuzná, říká

Osmnáctiletá transgender dcera Elona Muska si přeje, aby nesla jméno Vivian Jenna Wilson.

Osmnáctiletá dcera Elona Muska si legálně změnila jméno, aby se distancovala od svého otce-miliardáře, což se v pondělí objevilo v právních spisech.

Už nežiju se svým biologickým otcem ani si nepřeji být žádným způsobem příbuzná svému biologickému otci.
Vivian Jenna Wilson

Tato slova uvedla Vivian v petici za změnu jména a také nového rodného listu. Muskova dcera také změnila své pohlaví z muže na ženu poté, co dosáhla 18 let, což je věk souhlasu ke změně pohlaví v Kalifornii.

Elon Musk na začátku tohoto roku vyjádřil podporu republikánské straně USA, jejíž představitelé podporují legislativu, která omezuje práva trans lidí v celé zemi.

Dokumenty byly podány u nejvyššího soudu hrabství Los Angeles v Santa Monice v dubnu a nedávno je zveřejnila některá média.

Nové jméno bylo v on-line dokumentu redigováno. Její matkou je Justine Wilson, která byla za Elona vdaná v letech 2000 až 2008, kdy se s ním rozvedla. Musk a Wilson spolu mají pět dětí. Elon Musk má také dvě děti se zpěvačkou Grimes.

Justin Wilson v úterý na Twitteru uvedla, že je na svou dceru hrdá. Na další žádost o vyjádření však nereagovala. Zároveň neexistují žádné další podrobnosti o roztržce mezi Muskovou dcerou a jejím otcem.

V prohlášení pro Daily Beast Elon kritizoval média za zveřejnění příběhu o jeho dceři a jejím jménu. „Nechce být veřejně známou osobou," řekl. „Myslím, že je důležité bránit její právo na soukromí. Prosím, nezveřejňujte někoho proti jejich vůli – to není správné.”

Pozvi mě na kafe☕️✨

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.