Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

David Dvořák okusil hořkost první porážky v UFC

David “The Undertaker” Dvořák vstupoval do svého čtvrtého UFC zápasu s obdivuhodnou bilancí 16 výher v řadě. Jeho brazilský soupeř Matheus Nicolau byl zatím největší zkouškou Dvořákovy kariéry a zároveň #8 Pérové váhy v UFC.

Zápas byl pro oba velmi důležitý, což jsme také mohli pozorovat v prvním kole, kde byli oba maximálně opatrní a ukázali nám jen minimum pokusů o útok či takedown. Bylo to velmi technické první kolo –⁠ oba se jen oťukávali a načítali svého soupeře. Druhé kolo už bylo o něco akčnější, bohužel v neprospěch českého rohu klece. Po tvrdé výměně úderů Dvořák inkasoval a šel k zemi. David se z kritické situace sice dostal, ale nedokázal otočit zápas na svou stranu a druhé kolo jednomyslně prohrál.

Ani Davidův výkon ve třetím kole nedokázal přesvědčit rozhodčí o jeho výhře, a tak poprvé od vstupu do UFC prohrál na body, čímž byla ukončena vlna vítězství. David Dvořák ale rozhodně nevěsí rukavice na hřebík. V zápase ukázal, že dokáže ustát tlak elitních zápasníků a ani jeho smlouvu v UFC by tato porážka neměla ohrozit.

Máme po zápase. Bohužel to nevyšlo, ale nechali jsme tam úplně všechno. Dělal jsem maximum pro to, abychom vyhráli, a myslím si, že to bylo vidět. Mrzí mě, že jsem nevyhrál, ale tak to prostě bývá. Děkuji moc, že mi fandíte, že jste sledovali zápas a že nás budete sledovat i nadále a bude spousta dalších skvělých zápasů.
David Dvořák

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.