Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

FOMO DÁRKY:
Pro anxious kamarády

Dárky by měly dávat smysl! Pokud máš ve svém životě někoho blízkého, kdo se vypořádává s anxiety, je tenhle článek pro tebe!

Nevím jak vy, ale víc než samotné dárky miluju jejich nakupování. Nejlepší je vymyslet takový dárek, který obdarovaný využije a nebude to jen další věc, na kterou bude na poličce padat prach. Vzhledem k tomu, že za sebou máme další "skvělý" rok, rozhodla jsem se v rámci rubriky FOMO dárky sepsat menší gift guide for our anxious friends (anxious friend můžete být i vy❤️).

1. Hřejivá deka🤎

Z vlastní zkušenosti vím, že někdy se ze špatné nálady člověk prostě musí pořádně vyspat. Chlupatá deka potěší všechny, kteří se po náročném dni rádi zachumlají k Netflixu nebo k YouTube!

Deka - Jysk

375,-

Růžová deka - IKEA

449,-

Zelená bavlněná deka - Bonami

699,-


2. Třpytivá koupel🪄

Nemám ráda dárková balení všemožných přípravků do koupele, které nikdy nespotřebuju. Obecně nechápu hromady krabic s produkty v Sephoře nebo v Douglasu. Vevniř většinou bývá jedna použitelná věc v mini balení a k tomu milion zbytečností. Radši letos kup bombu do koupele bez zbytečných plastových obalů. Lush bomby sice nevyřeší všechny naše problémy, ale horká třpytivá koupel udělá radost každému.

Intergalactic - LUSH

175,-

Jingle Bells - LUSH

185,-

Twilight

150,-

4:20PM

3. Plánovač✏️

Během horších období mi pomáhá, když si věci plánuji dopředu a mám nad vším přehled. Třeba to tví přátelé mají podobně. Doporučuju měsíční plánovací sadu z mého oblíbeného Papelote. Mrkni i na samolepky a desky z veganské kůže, které se k plánovači skvěle hodí.

Plánovací sada A4 - Papelote

549,-

Samolepky Stalogy černo-růžové

229,-

4. Diář Papelote x Opatruj.se️📓

Ještě jeden tip od Papelote! Ve spolupráci s Opatruj.se️ vytvořili diář, který slouží jako průvodce na cestě k vnitřnímu klidu. Každý měsíc si díky němu tvůj kamarád nebo kamarádka může osvojit jeden ze základů prevence, aby se žilo lehčeji jejich duši i tělu.
P.S.: Část výtěžku z prodeje diáře putuje organizaci Nevypusť duši, která se věnuje osvětě duševního zdraví na školách mezi žáky i učiteli.

Diář Opatruj.se 2022

589,-

5. Aplikace Headspace a Calm🧠

Víš, že můžeš darovat poukaz na předplatné appky? Daruj kamarádům měsíční subscription na Headspace nebo Calm – aplikace, které naučí meditaci, mindfulness i lepší spánek.

Calm

Headspace

6. Snack pro lepší den🍟

Když se člověk necítí, tak někdy zkrátka ani nemá sílu na to jít si připravit oběd. Kup jako dárek Wolt kredity, aby si na tebe tvůj/tvoje kamarád/kamarádka mohl/a dát hezkou poke-bowl pro lepší den!🍱

WOLT kredity

7. Pohyb🤸‍♀️

Pokud víš, že tímhle tvým kamarádům nepřitížíš, zkus promyslet voucher na lekce do fitka! Sama si to čas od času nechci přiznat, ale pohyb fakt neskutečně pomáhá. Přidávám jako inspo voucher na jógu v Praze, ale sám/sama víš, jaké fitko je poblíž tebe pro tvoje kamarády to nejlepší.❤️

YOGAGANG

Yoga Movement

8. Jógamatka🧘‍♀️

Sport a pohyb se dá zvládnout i z pohodlí domova a kvalitní jógamatka bude skvělým pomocníkem! Můžeš k tomu vybrat na YouTube lekce jógy a rázem máš skvělý dárek.

PU jógamatka

1397,-

Jógamatka - KINOKO

Jógamatky - lululemon

9. Svíčky🕯

S těmi krok vedle neuděláš! Máme tu o nich jeden fajn článek.👇

5 svíček, které ti navodí cozy zimní atmosféru

by @eevelka

10. Čaj pro podporu duševního zdraví 🫖

Čaj ze 7 bylin od české značky Ecce Vita, které podporují pozitivní náladu, duševní zdraví, kognitivní funkce, přispívají k relaxaci a duševní pohodě, jsem sama ozkoušela. I kdyby to mělo být placebo, tak ho musím doporučit dál! Přidávám i odkazy na další vychytávky z jejich stránky.

Bylinný čaj Dobrá nálada - Ecce Vita

Ašvaganda - Ecce vita

Bylinný čaj Čisté tělo -Je to seznam pro tvého anxious kamráda/kamarádku nebo pro tebe? To už je na tobě, ale pokud seš stejně jako já ten anxious kamarád, tak se neboj udělat si tyhle Vánoce radost!❤️