Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Dánský žralok odplul, oblíbeného Keitu prověří král UNDERGROUNDU

OKTAGON 38 se nezadržitelně blíží. Kdo na poslední chvíli odpadl a co všechno nás čeká v hlavních zápasech?

OKTAGON na poslední chvíli mění účastníka titulového duelu. Dánský bojovník Jonas Mågård, přezdívaný „Shark“, si při jednom z posledních tréninků zlomil čelist. V boji o prozatímní pás šampiona bantamu ho zaskočí Američan Gustavo Lopez, který odmakal poslední čtyři zápasy v UFC. Belgický oblíbenec Losene Keita si jde pro čtvrtý slovenský skalp, jeho protivník však při poslední návštěvě OKTAGONU porazil tři světové špičky během jednoho večera. Tohle jsou hlavní zápasy turnaje OKTAGON 38!

Macek vs. Lopez

Hlavním zápasem celého večera bude bitva o prozatímní titul bantamové váhy. Původně měl pás šampiona obhajovat skandinávský žralok Jonas Mågård, který se ale těsně před turnajem zranil. Zlomená čelist mu neumožní do boje nastoupit.

Pro českého vyzyvatele Filipa Macka se však situace zásadně nemění. Během Mågårdovy rekonvalescence bude bantamové váze vládnout prozatímní šampion. O trůn dočasného krále si to s Mackem rozdá bojovník z UFC – třiatřicetiletý Američan Gustavo Lopez, který je bývalým šampionem organizace Combat a který ze svých dvanácti vítězných zápasů ukončil jedenáct z nich před limitem. Přestože své poslední čtyři duely absolvoval pod praporem UFC, nabídce zabojovat si o prozatímní titul OKTAGON neodolal. Nás tak již 30. 12. čeká pořádně našlapaný titulový souboj.

Keita vs. Paleš

Pro mnohé fanoušky je přesně tohle ten souboj, který plnohodnotně nahradil zrušenou odvetu mezi Patrikem Kinclem a Karlosem Vémolou. Hlavní předzápas celého večera nabídne tu největší bitvu šampionů v postoji, jaká tu kdy byla! Belgický černý panter a miláček publika Losene Keita má před sebou čtvrtého slovenského elitního bijce.

Keita nikdy neokusil hořkost porážky. Překazit šňůru devíti vítězství v řadě se nepovedlo šampionovi třetí OKTAGON Výzvy Karolovi Ryšavému, elitnímu bijci Ronaldu Paradeiserovi, ale ani tehdy dvojitému šampionovi Ivanu Buchingerovi. Keita projel lehkou váhou organizace jako nůž máslem.

🤨 FOMO TIP: Dostal/a jsi pod stromeček peníze a chceš si udělat radost? Stále jsou v prodeji poslední vstupenky na turnaj OKTAGON 38!🥊

Připsat na Keitovo konto první porážku se tentokrát pokusí čtvrtý Slovák v řadě, legendární Milan „MINČI“ Paleš. Šampion pyramidy OKTAGON Underground: Last Man Standing, který během jednoho večera porazil tři světové špičky v K1, byl také slovenským šampionem organizace ENFUSION v době, kdy byla nejuznávanější organizací na světě. Dle slov OKTAGON MMA je ve hře nejen vítězství, ale i hrdost a pýcha celé slovenské bojové scény.

Ten, kdo říká, že se už nemá kam posouvat, lže! Stále jsou nové možnosti pro progres. Proto beru každou výzvu, kterou se umím dostat opět o stupínek výše.
Milan „MINČI“ Paleš

Velkolepý turnaj OKTAGON 38 v pražské O2 areně se blíží! Karta celého večera odstartuje v pátek 30. 12. v 18:00 hodin.

Pozvi mě na pivo🍻

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.