Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

CPHFW: Nejlepší streetstyle z celého týdne

Kodaňský týden módy je u konce. Ani tuto zimu nás kodaňské fashion icons neochudily o patřičnou dávku originálních a hravých streetstyle outfitů. Letos se v ulicích objevovaly nejen metalické barvy a černé outfity, ale také spousta úpletů a barev.

Keep it neutral!

Skandinávské dívky jsou známé pro svůj minimalismus a perfektní kombinování neutrálních barev. I tento rok se v kodaňských ulicích objevovaly všemožné tóny hnědé barvy, které byly doplněné o denim kousky, kožené bundy, výrazné kabelky a zajímavé doplňky, jako například široké opasky, mohutné mohérové šály nebo mini šátky a kšiltovky. Nesměla chybět ani kola!

Metalické barvy!

Metalické barvy se tento rok vrátí i v barevném provedení, takže pokud sis zamiloval/a výrazné stříbrné kalhoty nebo kozačky, pak určitě budeš milovat i tento trend. Neboj se zařadit metalické barvy do svého outfitu v podobě doplňků nebo i v make-upu či laku na nehty! Fantazii se meze nekladou, čím futuričtější vzhled, tím lépe.

Black, but with a spark!

Celočerné outfity nemusí být nudné ani basic! Pokud jim dodáš alespoň jednu barvu nebo zajímavou strukturu navíc, můžeš vykouzlit high fashion outfit. Oblíbeným doplňkem jsou mohutné sluneční brýle značky Balenciaga, které působí jako z jiného vesmíru. Pokud nevíš, jaké materiály kombinovat, černá bavlna a kožená bunda jsou skvělou volbou. Extravagantní chlupaté doplňky, jako bucket hat nebo kabelka do ruky, jsou také možnost, jak zdánlivě obyčejný outfit probudit k životu.

Barvy, vzory a textury

Pokud zrovna nejsi fanoušek/fanynka černé barvy a ve tvé skříni převažují spíše křiklavější barvy, pak určitě příští rok vyraz na kodaňský fashion week. Nejenže tu načerpáš mnoho nové inspirace, ale barvy jsou zde všude. Neboj se experimentovat se vzorovanými bundami, zajímavými oversized úplety nebo háčkovanými topy, které můžou být i zajímavou svrchní vrstvou na jakoukoliv košili. Pink is not dead, stejně jako dlouhé rovné denimové sukně, kabáty s peřím nebo balaclavy.