Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Coperni show: Nahá Bella Hadid a nasprejované latexové šaty

Nová přehlídka značky Coperni kromě neuvěřitelných modelů předvedla i ikonický moment, který se zapíše do módní historie. Nahá Bella Hadid vynesla na molo nasprejované latexové bílé šaty.

Tento pátek předvedla celosvětově známá topmodelka Bella Hadid ikonické DIY šaty od módního domu Coperni, které vznikly během samotné přehlídky.

V rámci letošního pařížského fashion weeku předvedla značka Coperni další ikonický moment, který se zapíše do dějin módního světa.

Modelka Bella Hadid se v závěru celé přehlídky objevila nahá, oblečená pouze v tělových kalhotkách. Jakmile došla na molo, několik mužů ji se svými sprejovými pistolemi obestoupilo a začali na modelku stříkat bílý tekutý latex, ze kterého postupně vznikaly šaty.

Jako první nasprejovali velkou vrstvu latexu kolem jejího hrudníku a následně pokračovali podél ramen a rukou podle statické pózy modelky s rozpaženýma rukama. V rámci této pózy dokázali umělci vytvořit i jemně spadlá ramínka, která samotné šaty zpestřovala.

Jakmile byla jednoduchá silueta šatů na světě, přistoupila žena s nůžkami, která šaty ve spodní části rozstřihla, a tak vytvořila menší rozparek do půli stehen.

Bella Hadid se následně v šatech prošla po celém mole a předvedla tak dokonalý výtvor módního světa značky Coperni, kterým celou módní přehlídku i uzavřela.

Značka Coperni je známá pro své odvážné styly. Tento rok v dubnu na sebe upozornila kabelkou vyrobenou z ručně foukaného skla, kterou vynesla Kylie Jenner nebo třeba Doja Cat.

Nová kolekce značky Coperni však byla zajímavá i svými ostatními modely. Kolekce představuje funkční Ready-to-Wear outfity v kombinaci se zajímavými a originálními prvky, které celý outfit dovedou k dokonalosti. Neutrální barvy, krajka, satén a květinové vzory se objevily v Paříži stejně jako na milánských i londýnských molech.