Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Cool sluneční brýle, které rozhodně potřebuješ!

Sluneční brýle jsou jedním z nejlepších doplňků, ale vybrat si ty správné může být občas hell, tak doufám, že ti tenhle článek pomůže!

Slunečních brýlí podle mě člověk nemůže mít nikdy dost. Můžeš je mít jako sběratalské kousky, a krom svých staple every day basic brýlí vlastnit i ty, které hned na první pohled zaujmou, ty mám úplně nejradší. Čím divnější, tím líp, haha.

Ale o tomhle dnešní článek nebude. Věřím, že i ty máš svoje oblíbené staple brýle, které se hodí ke každému outfitu i pro každou příležitost, ale pokud právě teď chceš před létem rozšířit svou sbírku, tak jsi tu správně.

P.S. - Neboj se nosit sluneční brýle, i když je zataženo. Dělám to už pár let, a nikdy jsem se necítila víc comfy.

Barevná skla

Jeden z mých top favoritů jsou sluneční brýle, které nejsou tmavé, ale mají barevná skla třeba ve žluté nebo oranžové barvě. Ideální doplněk ke každému outfitu, který jej rozhodně pozvedne. Dají se také nosit přes den i v noci, a navíc (haha) ti svět udelají trošku hezčí, hlavně západy slunce. Určitě bych si zvolila v tomhle případě větší brýle, co mají tmavší obroučky.

The bigger the better

Loni jsme měli opravdu velkou záplavu Y2K stylu, kdy se nosily dost specifické velké brýle, a letos v tom budeme pokračovat, jen už ne tolik tímhle směrem. Přestože tenhle styl je krásnej, letos ho ve větším přivítají obří „plastové obroučky“. Velká inspirace jsou například sluneční brýle od Balenciagy. Můžeš si je pořídít jak v tmavé černé verzi, která rozhodně bude víc sleek, nebo zkusit barevné varianty, aby sis v létě užil*a barvy, dokud to jde.

Kendall Jenner, who?

She is an icon, a pokaždé, co vidím její fotky z léta, tak se na nich opakuje jeden tvar brýlí – jsou podlouhlé a oválné. Pokud chceš mít takové classy staple určitě si je pořiď. Hlavně, pokud je chceš nosit častěji. Vůbec bych se nebála investovat třeba do Céline, ty jsou protoypem pro tyhle! A pokud nechceš utrácet, na internetu je plno dupes.

Vzory, vzory, vzory

Jako poslední tady pro tebe nemám žádné překvápko, a je to dost předvídatelné, ale brýle se vzorem jsou on top v letošním roce, takže jestli pořád nemáš dost gepardího vzoru ve své skříni, pořiď si sluneční brýle. Ale gepardí vzor rozhodně není jediný, najdeš dost možností, které tě zaujmou, sice jsou občas výraznější a nejsou rozhodně pro všechny, ale pokud ti nevadí být středem pozornosti, tak bych do nich šla.

Kde tedy hledat brýle?

Hodně záleží na tvém rozpočtu a jestli chceš velkou kvalitu, nebo to máš spíše jen jako takový doplněk. Já bych rozhodně doporučila mít jedny nebo dvoje, do kterých trošku insvestuješ a dlouho ti vydží a budou to přesně tvoje staple ones. Jinak v obchodech jako je Zara, HM, Berhska seženeš taky. Já osobně dost často kupuju brýle v sekáčích, mají tam levné a nemrzí mě že je někdě zapomenu - protože to se mi dějě až moc často.

Taky bych ti doporučila projít si různé concept stores, kde hezké kousky, které nebude každý mít!