Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Comfort účty na tiktoku podle FOMO redakce

Potřebuješ vypnout nebo se zbavit špatné nálady, ale tvoje foryoupage nespolupracuje? Nezoufej, mám tady pro tebe pár účtů, které ti pomůžou.

Naše mentální zdraví je křehká věc, a ne vždy je v perfektním stavu. Můžeme mít špatný den, něco nás naštvalo, udělalo smutné nebo zkrátka jen nejsme v takové pohodě jako obvykle. Ať už je to cokoliv, máme různé cesty, jak se z toho dostat.

V takových situacích je důležité najít si svůj komfort. Dát si na sebe oblíbené oblečení, obstarat si dobré jídlo nebo pustit už stokrát přehraný seriál, který člověka uklidní a přivede na jiné myšlenky. Někteří z nás taky utíkají na sociální sítě. Nemusí to být zrovna ideální volba a tvoje foryoupage ti může házet věci, co tě ještě víc rozhodí. Pokud se ti něco takového přihodí a ty nebudeš chtít Tiktok zavřít, zkus zaplout na účty, na kterých hledává komfort a klid naše FOMO redakce.

„Sup bitches! It's Bru!“, pod tento účet se podepíšu celým svým srdcem, nikdy jsem se tak moc nenasmála jako tady. Je to profil úžasného pejska jménem Bru, který je prostě sassy. Rozhodně si u tohoto účtu odpočineš, zapomeneš na to špatný a fakt se zasměješ. Občas je docela relatable a věřím, že já, kdybych byla pes, jsem Bru.

U pejsků ještě zůstaneme. Chilaquil je další cute psí účet, který bys rozhodně měl*a sledovat. Není tak sassy jako Bru, ale rozhodně má osobnost, kterou si zamiluješ. A ještě k tomu se trošku přiučíš španělštinu - jeho „máma“ mluví španělsky, a proto je angličtina prokládaná španělskými slovíčky.

Josh and Matt spolu tvoří pár a společně sdílí lásku pro interiérový design. Na Tiktok sdílí, jak přestavují dům, který je plný krásných kousků nábytku, učí svoje sledující, jak na ambientní světla nebo jen točí vtipná videa. Mají skvělej humor a člověk hned zapomene na svoje starosti.

Baby fever je tady! Cute profil mamči a jejího dítěte, fakt vrchol roztomilosti. Pokud máš rád*a žvatlající batolata, go for it! Fakt vrchol roztomilosti.

Tohle už není tak úplně fun and cute profil, ale rozhodně pro tebe může být přínosný a může se stát jedním z tvých nejoblíbenějších. Profil je podcasterky, která se věnuje mentálnímu zdraví. Mluví o různých teoriích, problémech nebo o tom, že je v pořádku se cítit tak, jak se cítíš.

Řekl někdo restocking videa? Kaeli je doslova královna uskladňování všeho možného. Na jejím profilu najdeš ASMR videa, u kterých rozhodně vypneš. Sem tam přidává i daily vlogy. Na jejím profilu mě mega baví i to, že je všechno strašně clean, což je třeba zrovna pro mě uklidňující.

Girlie livin in New York. Anna točí svůj daily life, její starosti i radosti života ve velkoměstě. Na jejím profilu je nejvíc fajn, že je real a dost často reletable. Je to rozhodně jeden z těch comfy účtů.

Tohle jsou samozřejmě všechno jen tipy, ten správný comfort účet si musíš najít ty sám*a. Může to být fakt cokoliv, já jsem rozhodně nejvíc pro cute psí profily nebo účty cestovatelů. Budeme rádi, když se s námi podělíš o ty svoje!