Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Co všechno víme o chystaném albu Lany Del Rey?

Zpěvačka představila první singl z chystaného alba Did You Know That There's A Tunnel Under Ocean Blvd.

Kdy vyjde nové album Lany Del Rey?

Lana Del Rey chystá velký comeback. O tom se ostatně spekuluje už od jara, ale nyní tuto radostnou zprávu potvrdila sama zpěvačka. Na svůj Spotify účet nasdílela nový, titulní singl Did You Know That There's A Tunnel Under Ocean Blvd, který předznamenává vydání jejího devátého studiového alba, jež vyjde 10. března 2023

Vyšel už první singl?

Jedná se o srdcervoucí, zasněnou baladu s jazzovými akordy klavíru a odkazem na píseň Harryho Nilssona Don't Forget Me z roku 1974, včetně pocty zpěvákovi a jeho textu, kde zpívá: „Fuck me to death. Love me until I love myself / There's a tunnel under Ocean Boulevard“.

Kdo nafotil cover alba?

Lana Del Rey na svůj private Instagram účet @Honeymoon napsala dopis, ve kterém děkuje svému fotografovi Neilu Krugovi, autorovi nového coveru desky a také nádherných snímků, které doprovázely album Ultraviolence z roku 2014, a přátelům, kteří se podíleli na 16 skladbách tvořících tento počin, jenž se v obchodech objeví příští rok. 

Kteří umělci se na albu podíleli?

Mezi mnoha hostujícími jmény jsou Father John Misty, Jon Batiste, Bleachers, Tommy Genesis, SYML, Judah Smith (pastor kostela, který Lana navštěvuje) a producenti Mike Hermosa, Drew Erickson, Zach Dawes, Benji a Jack Antonoff. 

Antonoff s Lanou Del Rey spolupracoval již dříve, je také dlouholetým spolupracovníkem Taylor Swift. Produkoval například její poslední album Midnights, které obsahuje duet Taylor s Lanou nazvaný Snow on the Beach

Pozvi mě na kafe☕️✨

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.