Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Co říká naše redakce na řadu Hydro X-Cell?

Kvalitní hydratační skincare můžeš najít i v drogerii za skvělou cenu. Příkladem je nová řada Astrid s názvem Hydro X-Cell. Upřímnou recenzi naší redakce na její produkty najdeš v článku.

Stejně jako dodržuješ pitný režim, je potřeba pravidelně hydratovat i svoji pleť. Hydratace pleti totiž ovlivňuje její vzhled, tvorbu vrásek a celkový stav. Dehydratovaná pleť vypadá mdle a navíc je mnohem náchylnější ke vzniku zánětů.

Hydratační skin care rutina s Hydro X-Cell

Astrid vytvořil novou řadu hydro X-Cell o 6 produktech, které pleť hydratují, chrání její kožní bariéru a dodají jí svěží vzhled. Najdeš tam krémy, polštářky pod oči, sérum s kyselinou hyaluronovou, micelární vodu a gel proti tmavým kruhům pod očima.

Aktivní látky, které řada obsahuje:

  • Buněčná voda ze spiruliny: Získává se z mořské řasy, přebírá její sílu a účinky. Je bohatá na živiny a účinně hydratuje pokožku. 
  • Kyselina hyaluronová: Jedinečná hydratující „superstar“ – vypíná a hydratuje pokožku.
  • Fytoceramidy: Posilují ochrannou bariéru pokožky a pomáhají zadržovat a uchovávat vlhkost. 

Produkty si můžeš koupit v drogeriích Rossman, DM, nebo Teta.

Hydro X-Cell micelární čisticí gel

99,-

Hydro X-Cell micelární voda

139,-

Hydro X-Cell hydratační super sérum

179,-

Hydro X·Cell hydratační gel krém

179,-

Hydro X·Cell hydratační a zklidňující krém

179,-

Hydro X-Cell oční gel krém

179,-

Hydro X-Cell oční polštářky

45,-

A co na novou řadu od Astrid říká naše redakce?

Quynh🌟

Moje nejoblíbenější produkty jsou hydratační krémy. Mám hodně suchou pleť, takže preferuju vysoce hydratační krémy, které ale nejsou mastné a nebudou se mi po celou noc tak akorát otírat do polštáře. Hydratační a zklidňující krém Hydro X-Cell je našlehaný, lehký, ale pomocí všech látek ukrytých uvnitř se ráno budím s nádhernou hydratovanou pletí. Přes den preferuji gelovou variantu, která mojí pleť hydratuje úplně stejně, ale za to je lehčí, rychle se vsákne a je tak ideální pod make-up. A pokud si chci opravdu vyhodit z kopýtka, tak doporučuju polštářky pod oči, každé ráno se potom promění ve spa day.🧖🏼‍♀️

Anička🌟

Musím vypíchnout redukci otoků a tmavých kruhů po používání očního gelu. Skvěle se nanáší na okolí pod očima a krásně chladí, takže co se týče aplikace, je produkt skvěle navržený. Na pleti pak po pár použitích vidíš, že se tmavé okolí kolem očí lepší!🥳

Julča🌟

Oční gel krém řady Hydro X-Cell je velmi lehký a příjemný na pleti. Oční okolí krásně hydratuje, projasní a rychle se vstřebá. Moje kruhy pod očima jsou po jeho použití méně viditelné.

Lucka🌟

Tahle nová řada od Astrid mě hodně překvapila upřímně jsem vůbec nečekala že mi takhle sedne. Myslím že je opravdu ideální do teplých letních dnů, protože má lehké a hodně hydratační složení, což je v teplých dnech to nejlepší. Já jsem si nejvíc oblíbila dva produkty, a to gelový hydratační krém a poté chladicí krém na oči. Opravdu je to must have! 🌟

Skincare pro mladou pleť: Proč začít už teď, a jak o ni pečovat?

@luciezicklerova