Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

CO NOSÍ CELEBRITY? WEEKLY FASHION RECAP NO. 9

Tvoje týdenní dávka fashion inspirace! Tahle rubrika tě bude informovat o outfitech, které vynesly známé osobnosti.

New York street style, hype Adidas Samba, Ariana ve Vivienne Westwood a mnohem víc tě čeká v novém díle!

Role Model

Tucker sdílel na stories fotku v tmavě modrých džínech, černém triku a loafers. Casual, nadčasový, love it. Tyhle loafers jsou jeho oblíbené, není to poprvé, co je má na sobě!

Sophie Turner

New York street style, yay! Sophie na procházku s Joe Jonasem vynesla Toteme svetr a The Row Leather Half Moon Bag, kterou celebrity milují! Třeba Kendall jich má ve sbírce několik.

Jennifer Lawrence

Stejně jako Sophie, Jennifer se v New Yorku také procházela ve stylových outfitech. V hlavní roli s teniskami Adidas Samba – jednou se zelenými, podruhé s šedými.

Addison Rae

Addison jede na vlně nejnovějších trendů a jedním z nich jsou maxi éterické sukně. K ní nastylovala vintage bomber a kozačky. Podobné outfity pro inspiraci najdeš v galerce.

Ariana Grande

Ariana ve svém nejnovějším postu oblékla šaty Vivienne Westwood, doladěné vintage Dior rukavičkami a podpatky Andrea Wazen.

Hailey Bieber

Hailey sladila street style outfit do červené a žluté barvy. Kabelka je Bottega Veneta, kabát Jil Sandler z Pre-Fall 2023 kolekce, kalhoty Marni, sandálky opět Jil Sandler a kšiltovka Yankees.

Kendall Jenner

Kendall vypadá stunning v tomhle skoro celošedém looku s botami a kabelkou značky The Row. Fotka je vyfocená v Paříži.