Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Co nosí celebrity? Weekly fashion recap No. 1

Tvoje týdenní dávka fashion inspirace! Tahle rubrika tě bude informovat o outfitech, které vynesly známé osobnosti.

Vítám tě u prvního dílu nové fashion rubriky! Každý týden se můžeš těšit na informace o outfitech, které v předchozím týdnu oblékly celebrity.

Hailey Bieber

Sexy and classy. Hailey se účastnila slavnostního otevření OBB Studios a vynesla model značky Schiaparelli z kolekce SS23 RTW. Naši pozornost okamžitě upoutá masivní zlatý pásek s přívěsky a zlaté náušnice, které připomínají oko a ucho.

Styling: Karla Welch

Kendall Jenner

Kendall byla minulý týden na slavnostním otevření restaurace Nobu v Dubaji. Na sobě měla šaty od Victorie Beckham z kolekce SS23. Boty jsou značky The Row.

Styling: Dani Michelle

Fun fact: Šaty na přehlídce předváděla Bella Hadid.

Robert Pattinson

Robert byl na pánské přehlídce Dior F/W 23 v Paříži. Na sobě měl tvídovou sukni, chlupatou bundu a kožené boty značky Dior.

Leonie Hanne

Leonie byla v Dubaji, stejně jako Kendall. Účastnila se tam i její party, na kterou oblékla Valentino od hlavy až k patě.

Elsa Hosk

Přesuňme se od fancy eventových outfitů k těm každodenním. Takový s námi sdílela modelka Elsa na svém Instagramu. Celý outfit je od italské značky GCDF.

Dixie D'Amelio

Dixie zvolila cozy matching set od Social Tourist a na nohou neměla nic jiného než trendy platformové pantofle Ugg. Jako doplněk můžeme brát i sluchátka Apple AirPods Max. TikTok girl oblékla TikTok trendy, slay.

Kylie Jenner

Kylie se vyfotila ve Skims overalu (jak jinak taky!), sluneční brýle jsou Bottega Veneta a Gianvito Rossi.

Na konci týdne nás obohatila o další nádherný look, který vynesla na přehlídku Maison Margiela.

Matilda Djerf

Chybět tady nesmí ani ikona Matilda. Sdílela basic outfit obohacený o puntíkatou Louis Vuitton kabelku z nové kolekce ve spolupráci s Yayoi Kusamou. Kalhoty jsou její značky Djerf Avenue a boty z vintage storu Pissed n’ Broke Vintage.

Ariana Grande

Ariana se po sto letech objevila na TikToku, jak zpívá. Zabalená byla do baby pink kardiganu značky Mumshandmade za 245 €.

Who wore it the best? Dej nám vědět v diskuzi!