Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Co nosí celebrity v létě 22?

Nech se inspirovat a ulehči si přemýšlení nad tím, co si vzít na sebe.

Kvalita a jednoduchost fungují jako skvělá a nerozlučná dvojice. Není bílá košile jako bílá košile a věř mi, že poznáš rozdíl na stovky metrů!

Dalším tipem pro tebe je vrstvení – a to v podání Ruby Rose je přímo ukázkové. Je úplně jedno, kolik je venku stupňů, správná kombinace vrstev materiálu ti může dokonce osvěžit horký letní den.

Niall Horan může být tvou inspirací, nejen co se týče skvělého výběru střihů, ale také toho, jak doplňky dokážou krásně doplnit tvůj look. A že se vůbec nemusíš bát ani těch korálkových z dětství!💚

Bílým tank topem trefíš pokaždé do černého! Zkombinuj ho s něčím méně klasickým a budeš vypadat stejně trendy jako Kendall. Opět se vracím k tomu, že opravdu nezáleží na počasí, léto není jen o květinových mini šatech a sandálech.
Vystup z komfortní zóny a klidně si obleč svůj oblíbený rolák nebo čepici. K tomu přidej něco lehkého a krátkého!⛷🌞

Rodina Hadid má módu v krvi a Anwar ví, že v černé krajkované košili zaboduje i na poušti. Kluci, nebojte se více odreagovat a klidně sáhnout po krajce a volánech. Kdy jindy než v létě?

Svetry a mikiny do léta patří! Všichni chtějí vidět vtipné potisky, slogany, hesla a obrázky. V zimě je pod tvým kožichem budeme těžko hledat. Sáhni po těch nejvíc crazy, barevných, oversized a atypických svršcích právě teď!

Nezapomeň na pohodlnost od hlavy až k patě po celé léto a užívej si všechny možnosti a příležitosti, kdy můžeš projevit svou osobnost, dát najevo, co se ti líbí a v čem se líbíš sobě. Ať už to jsou festivaly, svatby, nebo večery s kamarády. Ukaž, kdo dopravdy jsi a co je v tobě!💫🎨

Největší – a ty si nesmíš nechat ujít – módní trendy léta 2022 jsou minisukně a boty na platformě. Nebo eclectic kombinace podkolenek a balerínek jako nosí Bella Hadid.

A nezapomeň, že trendy léto neznamená nutnost nakupování nových letních Zara kolekcí! Spíš ale osvěžení starších vintage kousků z tvého šatníku.

Keep it simple and slow!💚🌍