Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Co nám o postavě Cassie z Euphorie napoví její zběsilá beauty routine?

Milá Cassie, žádný Nate nestojí za to, abys kvůli němu vstávala ve čtyři hodiny ráno a ničila si kožní bariéru.

Ve třetím díle druhé série seriálu Euphoria se Cassie Howard, studentka posledního ročníku střední školy, probouzí ve čtyři ráno, aby podstoupila zdlouhavou beauty rutinu v naději, že upoutá pozornost Natea Jacobse, bývalého přítele své nejlepší kamarádky. Dnes již virální záběry obsedantní rutiny nám ukazují, jak křehká osobnost se skutečně skrývá pod zdánlivě perfektním zevnějškem Cassie.

Intenzivní, legrační a zároveň dramatické scény se mohou na první pohled jevit jako fikce, ale podle slov herečky Sydney Sweeney, která v seriálu HBO ztvárnila roli Cassie, se rutina příliš neliší od té skutečné.

“Většinu z těch beauty gadgets a produktů, které používá Cassie ve čtyři ráno, jsem si přinesla na natáčení z domova, protože to je vlastně také moje bláznivá rutina,” svěřila se Sydney v rozhovoru pro HBO Max, jehož krátký klip byl zveřejněn na TikToku. Přímo tak ovlivnila to, co bude její seriálové alter ago používat. “Prostě jsem si po dohodě se štábem na natáčení donesla krabici s produkty a začala je používat.”

Když se dívám na množství kosmetických nástrojů a pomůcek, které během celého procesu používá, můžu s jistotou říct, že herečka poctivě sleduje beauty trendy na TikToku. Po sprše, holení nohou jednorázovými žiletkami a kartáčování celého těla zjemní kůži hydratačním tělovým mlékem Shea Moisture Lotion a následně použije tónovací sprej Sally Hansen Airbrush Legs.

V další scéně se Cassie pouští do úpravy vlasů. Hned na první pohled si můžeme všimnout modrých hedvábných natáček The Heatless Hair Curling Ribbon, které vytvoří perfektní vlny bez nutnosti použití tepelného stylingu, takže jsou daleko šetrnější k vlasům. Aby se zbavila otoků, nanáší chladivé eye patches Cucumber De-Tox Hydra Gel značky Peter Thomas Roth, zatímco si poměrně dost agresivním způsobem drhne pleť ručníkem a masíruje obličej ledovým rollerem, vibrující zlatou tyčinkou a růženínovou gua shou. Nesmím opomenout reusable obličejovou masku, která vypadá dost zlověstně a zastřihovač chloupků v nose.

Můj verdikt? Žádný kluk ani holka nestojí za to, abys kvůli němu/ní vstával/a ve 4 hodiny ráno a trávil/a v koupelně tři hodiny přípravou. Láska k sobě samé/mu je na prvním místě a rozhodně není znakem povrchnosti nebo sobeckosti. Beauty rutinu bys měl/a vykonávat hlavně kvůli sobě a pro sebe.

Pro Cassie je v jistém smyslu únikem od reality a coping mechanismem. Chování bídáka Natea ovlivnit nemohla, takže alespoň svou beauty game měla zdánlivě pod kontrolou. I tak si Cassie mohla klidně přispat. Některé její kroky mají úplně stejné benefity, takže se zbytečně opakují. Není třeba používat naráz chladivý roller, gua shu a ještě vibrační zlatou tyčinku. Vystačila by si klidně s cryo rollerem a pětiminutovou masáží proti otokům. Dřít pleť ručníkem a každý den exfoliovat o sto šest = nejlepší recept na to, jak si poškodit kožní bariéru. Takhle by to nešlo, Cassie! Absence antioxidačního séra a SPF mě sice trochu trápí, ale chápu, nejsou tak camera-friendly jako masážní rollery a strašidelně vypadající masky.

Pozvi mě na kafe☕️✨

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.