Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Co mi tento týden udělalo radost #24

Reorganizace pokoje, narozeninové překvápko a snová kamera. To jsou maličkosti, které mi tento týden udělaly radost.

Reorganizace pokoje

Spontánní myšlenka přeorganizovat si celý pokoj, až se vrátím zpět do Prahy, vznikla asi v jednu hodinu ráno, když jsem se marně snažila usnout. V rámci příprav jsem si otevřela malování v telefonu a začala jsem plánovat. Vytvořila jsem si velmi jednoduchý nákres pokoje před a po.

Když jsem se druhý den vrátila zpět do Prahy, hned jsem začala pokoj předělávat. Chtěla bych jen zmínit, že jsem začala o půl deváté večer, ale už jsem nemohla čekat ani o den navíc. Prostě jsem to chtěla mít hotové ihned.

Svého rozhodnutí jsem litovala po necelých pěti minutách, kdy jsem zjistila, že musím otočit celou postel o 180 stupňů. I to jsem však zvládla a po dvou a půl hodinách usilovného tahání nábytku jsem měla hotovo. Nakonec jsem pokoj přeorganizovala trošku jinak, než jsem plánovala, ale jsem nadšená! Změnu jsem už nutně potřebovala.

Narozeninové překvápko

Nemám ráda překvapení, ale toto bylo jedno z nejhezčích, jaké jsem kdy zažila. V den mých narozenin jsem byla domluvená s @carolinecumrik, že půjdeme na snídani do Savoye. Je to taková naše tradice. Nečekala jsem však nic víc, těšila jsem se, že se dobře najím a pojedu zpět domů pracovat.

To jsem ale netušila, že v Savoyi už na mě čekají @magdacizek a @deborakellovska. Když jsem holky spatřila, asi minutu mi trvalo, než mi vše došlo. Byla jsem v šoku, překvapená, šťastná. Jen podotknu, že Magda to ráno přijela až z Plzně!

U stolu na mě čekala nádherná kytka. Po chvilce se objevil číšník s malým dortíkem a prskající svíčkou. Objednaly jsme si snídani, já si dala omeletu se špenátem. Nemohla chybět ani mimosa. Smály jsme se, jedly a pily. Krásný start narozeninového dne.

P.S.: Není nic lepšího než čerstvý chleba s máslem.

Snová kamera

Od holek jsem k narozeninám dostala kameru. Starší vyklápěcí kamerka s oldschoolových nádechem byla na mém wishlistu už nějakou dobu. Pořád jsem si ale říkala, že ji nepotřebuju a že peníze, co bych za ni utratila, využiju jinak.

Holky mě však překvapily a vůbec nepřeháním, když řeknu, že jsem po rozbalení dárku skákala radostí. Ihned jsem kameru nabila a začala točit. Je skvělá. Videa mají úplně jiný nádech a nemůžu se dočkat, až s ní zdokumentuju celé léto.

Až tedy uvidíš po Praze lítat nějakou holkou s kamerou v ruce, nejspíš to budu já.

A co udělalo tento týden radost tobě? Napiš mi to na Instagram @terezasvehlovaPozitivních zpráv není nikdy dost!

💕MĚJ KRÁSNÝ DEN!💕

Přispěj mi na letenku do Káthmándú🎒🏔

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.