Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Co mi tento týden udělalo radost #5

Sám doma, El Švehlíto, Magdalena Andersson nebo první sníh. To jsou maličkosti, které mi tento týden udělaly radost.

1. Pohřeb, Sám doma a El Švehlíto

FOMO skupina na Messengeru je doopravdy zvláštní místo. Něco napíšete, vaši kamarádi se toho chytnou, vznikne první meme a už není cesty zpět. Tento týden jsme ve skupině řešili téma pohřbů. Zmínila jsem, že nechci na svůj pohřeb přijet jinak než v Mercedesu. To byl bod zlomu. Najednou vzniklo meme mě u pohřebního vozu, v návaznosti na to vytvořil @meldaboi exkluzivní playlist RIP in peace a ostatní začali diskutovat o tom, co jim připomíná moje čepice. Po chvíli se shodli na tom, že vypadám jako zloděj Harry z filmu Sám doma a následovaly další memes. Třešničkou na dortu byl poznatek od @yanhoeshka, že kdybych byla mexickým banditou, mohla bych si říkat El Švehlíto, a vznikl tak námět na film Tenkrát v CNC. Nasmála jsem se tak, až mi ukápla i slza.

2. Pozitivní energie >

Ve čtvrtek jsem se zúčastnila focení pro síť pražských fitek Form Factory. Musím říct, že jsem z toho byla poměrně nervózní, jelikož jsem si nedokázala představit, jak to bude probíhat. Moc jsem si neuměla představit, jak pózuju s činkou. Naštěstí vše zachránil fotograf, který se mnou sdílel naprosto stejný vibe a sršela z něj jen pozitivní energie. Jeho expresivní chování, naprosté nadšení a motivační výkřiky, mě přinutily se uvolnit a celé si to skvěle užít. Na průběh samotného focení mám jen mlhavé vzpomínky, celou dobu jsem se totiž smála a jsem zvědavá na finální výsledek. Šiř kolem sebe pozitivní energii, ani nevíš kolika lidem tak zlepšíš den!

3. (Skoro) první žena v čele švédské vlády

I když už nyní víme, že Magdalena Andersson rezignovala kvůli odchodu koaličního partnera z vlády, a první premiérkou Švédska se tedy nestane, její zvolení mě dojalo. Konkrétně tedy TikTok, který zachycuje její zvolení, potlesk ostatních poslanců a dojetí samotné Magdaleny. Sice se mě to vůbec netýká, ale udělalo mi to velkou radost a video mě dokonce rozbrečelo. Podle komentářů jsem nebyla sama!

4. Benův první sníh

V pátek jsem po dlouhé době jela na víkend domů. Máme nové štěně Bena a v Třebíči napadl první letošní sníh. No a co je víc než vidět první reakci štěněte na tu bílou studenou pokrývku?

P.S.: Doufám, že ti fotky Bena ve sněhu zlepší den! Za kvalitu se omlouvám, nešlo ho zachytit v klidu.

A co udělalo tento týden radost tobě? Napiš mi to na Instagram @terezasvehlova. Pozitivních zpráv není nikdy dost!

💕MĚJTE KRÁSNÝ DEN! 💕