Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Co mi tento týden udělalo radost #4

Přehlídka dronů, stařík, rekonstrukce a Sugar Denny. To jsou maličkosti, které přebyly intenzivní úplněk, nachlazení, hodně práce a dopisování seminárních prací na poslední chvíli.

1. Oslavy 17. listopadu a přehlídka dronů

17. listopad, Den boje za svobodu a demokracii, je jeden z mála státních svátků, které poctivě slavím každý rok. Tento rok tomu nebylo jinak. Vyrazila jsem na Národní, zazpívala si Modlitbu pro Martu, dojala se u památníku a vypila svařák. Tomu říkám ideální den. Po cestě domů nás zastavil dav lidí na mostě Legií. Vůbec jsme netušili, co se bude dít. Zanedlouho jsme zjistili, že bude probíhat přehlídka dronů, tematicky zaměřená právě na 17. listopad. Bylo to nádherný. Tímto bych chtěla poděkovat @kubakohout a @carolinecumrik, že vydrželi moje expresivní chování a mé nadšení z moderní techniky v průběhu přehlídky.

2. Běhající stařík na Letné

Možná se budete divit, že mi zrovna toto může udělat radost, ale je to tak. Při mé každodenní večerní procházce jsem na Letné narazila na staříka. Je třeba říct, že jsem měla docela špatnou náladu a nebylo mi úplně nejlíp. Najednou kolem mě běží pán, který měl, nedělám si srandu, asi kolem devadesáti let. S radostí kolem mě proběhl, dokonce si i měřil čas. Bylo vidět, jak je šťastný a jak si užívá pohybu venku. V ten moment mi to doslova vykouzlilo úsměv na tváři a uvědomila jsem si, že nikdy není na nic pozdě!

P.S.: Bohužel jsem si pána nestihla vyfotit, byl poměrně svižný.

3. Rekonstukce ateliéru v ODIVI

Miluju rekonstrukce, ať už je to rekonstrukce čehokoli. Znamená to pro mě novou dávku energie, motivace a nadšení. V odivi rekonstruujeme ateliér, nejde o nic rozsáhlého, ale změna to rozhodně bude! Celý proces mi dělá hroznou radost, a to přes uklízení a plánování až po vytváření Pinterest moodboardů a přemýšlení, kde sakra sehnat obrovské kytky za málo peněz. K tomu víno pro více kreativních nápadů a jsem šťastná.

4. Sugar Denny mi lajknula TikTok

Netřeba slov.

A co udělalo tento týden radost tobě? Napiš mi to na instagram @terezasvehlova. Pozitivních zpráv není nikdy dost!

💕MĚJTE KRÁSNÝ DEN! 💕