Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Co mi tento týden udělalo radost #39

Kickbox, upršené počasí a jóga na Křižíkově fontáně. To jsou maličkosti, které mi tento týden udělaly radost.

Kickbox

Ráda zkouším nové věci, proto jsem byla nadšená, když @natyroubalova přišla s nápadem vyzkoušet lekci kickboxu. Na střední jsem s mámou chodila na fitbox, což jsou dynamické lekce, složené z prvků kickboxu a boxu na speciálně upravených totemech (boxovacích pytlech). Velmi mě to tehdy bavilo, hlavně pocit, že jsem ze sebe mohla vybít všechnu negativní energii a odcházet v naprosté euforii.

Začala jsem tedy hledat kickboxová studia po Praze a netrvalo dlouho a narazila jsem na East Side Gym Prague, studio zaměřené na výuku bojových sportů, kondičního cvičení a sebeobrany. Studio poskytuje širokou nabídku lekcí a my s Naty si na zkoušku vybraly lekci Ladies Kickbox.

Jelikož se jednalo o skupinovou lekci, myslely jsme, že se nás na hodině sejde třeba deset. Ukázalo se však, že přes letní prázdniny na lekce moc lidí nechodí, a nakonec jsem byla jen já a Naty. To bylo ale ve výsledku naprosto skvělé, protože jsme měly trenérku jen pro sebe a jednalo se tedy spíš o soukromou lekci. 

Trenérka se s námi však nemazlila a dala nám pěkně do těla. Odcházely jsme úplně vyřízené a já hned po lekci zamířila do postele. Ráno jsem se probudila s bolestí svalů, o kterých jsem ani netušila, že je mám.

PS: Pokud tě naštval nějaký kluk, tak kickbox vřele doporučuji. Představ si dotyčného místo pytle a boxovat se ti bude hned líp! 

Upršené počasí

Léto miluji, poslední týden však nemůžu myslet na nic jiného než na vytažení svého oblíbeného trench coatu. Měla jsem tedy překvapivě radost z deštivého počasí, které posledních pár dní sužuje Českou republiku.

S radostí jsem si tedy zalezla do postele, nechala si otevřené okno, ať slyším bouřku a pustila si Netflix. Mám tak pro tebe novou várku seriálových a filmových tipů.

・Dokument Trainwreck: Woodstock 99

Royalteen

I am a killer

The Rain

2 Hearts

Yoga na Křižíkově fontáně

Yogagang nás pozval na svojí každoroční akci Jóga na Křižíkově fontáně (světelná fontána na pražském Výstavišti).

Při lekci jsem byla schopná se zapotit, smát se, brečet a zpívat. Ideální kombinace všech emocí na jednom místě. Pokud tě zajímá, jak akce vypadala, koukni na TikTok Heyfomo. ⬇️⬇️⬇️

A co tento týden udělalo radost tobě? Napiš mi to na Instagram @terezasvehlova. Pozitivních zpráv není nikdy dost!

Přispěj mi na letenku do Káthmándú🎒🏔

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.