Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Co mi tento týden udělalo radost #38

Game night, Skaters na Lucerně, Revolution Ride a makový knedlík. To jsou maličkosti, které mi tento týden udělaly radost.

Game night

Pondělní večer se nesl ve znamení her. Musím se přiznat, že jsem se na tento večer spíše vecpala a vynutila si pozvání. Neměla jsem totiž zrovna moc dobrý den a chtěla jsem si ho zlepšit alespoň tím, že budu s kamarády. A to se povedlo.

Z poměrně špatného dne se tedy vyklubal klidný a zábavný večer plný smíchu. Sešli jsme se u kamaráda Lama, abychom si zahráli hru Knowledge is Power, což je vědomostní hra na PlayStation.

PS: Pokud máš špatný den, napiš kamarádům, hned ti bude líp.

Revolution Ride s Debi

V úterý jsem se konečně dokopala vyzkoušet lekci cyclingu v Revolution Ride Prague. Motivovala mě k tomu @deborakellovska, která lekci chtěla vyzkoušet také a já jsem vždy radši, když nové věci zkouším společně s kamarády.

Vydaly jsme se na Arkády Pankrác, abychom vyzkoušely jejich začátečnickou lekci a můžu ti říct, že jsem odcházela zpocená jak už dlouho ne (a to jsem už na něco zvyklá). Následná vlna endorfinů však únavu rychle přebila a já se těším, až půjdu znovu. Jediné mínus je však cena. Budu tedy asi muset omezit kupování předražené matchy v kavárnách.

Skaters na Lucerně

Na střeše Lucerny jsme se s kolegou Davidem Mergansem byli podívat již ve čtvrtek, abychom pro Heyfomo natočili obsah a rozhovory se skejťáky. Ve čtvrtek tam probíhaly přípravy a kluků jsme se mimo jiné zeptali i na to, proč si myslí, že holky na skejťáky tak letí. Pokud tě jejich odpovědi zajímají, tak nezapoměň sledovat náš TikTok heyfomo.cz, ať ti nic neunikne.

V pátek se konala již oficiální akce a střecha Lucerny se proměnila na pár hodin ve skatepark. A větší kýč už to snad ani nemohl být. Výhledy na Pražský hrad a překrásný západ Slunce dodávaly akci o to lepší atmosféru. Společně s krásným výhledem se na akci sešlo také spoustu skvělých lidí a já si večer moc užila.

Makový knedlík

Miluji mák. Když nám tedy barista z Osady donesl na ochutnávku jejich makový knedlík se švestkami na účet podniku (jelikož slyšel naši konverzaci o máku), byla jsem štěstím bez sebe!

A co tento týden udělalo radost tobě? Napiš mi to na Instagram @terezasvehlova. Pozitivních zpráv není nikdy dost!

Přispěj mi na letenku do Káthmándú🎒🏔

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.